Jednoducho si vychutnajte dobrú kávu s kávovarmi Miele.

Každá šálka prináša čistý pôžitok z kávy.
Miele. Pre všetko, čo naozaj milujete.

Od výberu perfektnej kávy až po pohodlnú starostlivosť o kávovar: Miele disponuje rozsiahlym know-how v oblasti prípravy kávy a vďaka tomu garantuje nezabudnuteľný pôžitok.

Perfektná aróma nie je náhoda.

Na zabezpečenie trvalého pôžitku z kávy je technológia vnútri kávovarov Miele navzájom presne zosúladená. Nerezový kužeľový mlynček zomelie rovnomerne každé zrnko a zachová pritom jeho arómu. Dynamická sparovacia komora systému AromaticSystem optimálne zmieša kávu a vodu tak, aby sa aróma počas sparovania rozvinula. Perfektná súhra pre intenzívnu arómu a menej horkosti.

Jednoduchým stlačením tlačidla ulahodíte každej chuti.

Recepty s kávou

Od korenistej až po sladkú chuť. Využite kávu na varenie, pečenie či praženie. Objavte kávu ako mimoriadnu surovinu vďaka receptom.

Inšpirujte sa tu
CupSensor

Prispôsobí sa každej veľkosti šálky.

Je jedno, či použijete šáločku na espresso alebo vysoký pohár na latte macchiato. CupSensor reaguje na každú výšku šálky a centrálny vývod nastaví vždy do správnej polohy. Tak zabráni nepríjemnému striekaniu kávy a všetky kávové špeciality môžete okamžite servírovať s optimálnou teplotou a krémovosťou.

OneTouch for Two

Jedno stlačenie tlačidla pre dvojitý pôžitok.

Vďaka funkcii OneTouch for Two môžete naraz pripraviť až dve lahodné kávové špeciality: rýchlejšie a jednoduchšie si espresso, kapučíno, latte macchiato a pod. vo dvojici už ani nemožno vychutnať.

Jednoducho podľa vlastnej chuti.

Kávovary CM7 s jednoduchým dotykovým displejom možno vďaka textovému zobrazeniu celkom intuitívne obsluhovať dotykom prsta. V expertnom režime možno dokonca aj počas prebiehajúcej prípravy individuálne upraviť jej parametre, napríklad stupeň zomletia kávy, teplotu či objem vody. Alebo jednoducho doplňte jeden z množstva používateľských profilov vlastnou obľúbenou kávou.

Deň čo deň bude každá šálka kávy tou najlepšou, akú ste kedy pili.

Vyčistí sa sám, kým vy spíte.

Kávovary Miele CM7 sa vďaka patentovanej* funkcii AutoDescale odvápňujú úplne samostatne. Raz denne alebo – malý tip – počas noci, v želanom čase z kartuše na spodnej strane prístroja. Takto nemajú odolné usadeniny vodného kameňa žiadnu šancu.

* * EP2705783B1, US201400060338A1

Ktorý sa k vám hodí?

Farebné varianty prístrojov sú závislé od ponuky príslušnej krajiny.