Dôverujte novej umývačke riadu G 6000 EcoFlex.

Dokonale čistý riad už za 58 minút.
Miele. Pre všetko, čo naozaj milujete. 

TABLETY NA
ROK UMÝVANIA
S MIELE
ZDARMA*

* Akcia platí do 30.9.2017, 15 x 20 Miele UltraTabs Multi zdarma, zodpovedá 300 umývacím cyklom.

VIAC O AKCII

Posuňte pre získanie viac informácií

Také jednoduché, také rýchle

V rodine záleží na správnom načasovaní. Vďaka funkcii QuickPowerWash trvá umývanie len 58 minút. Perfektné - pretože len tak sa dá najlepšie využiť každá príležitosť.

Nové: Technológia QuickPowerWash

S novým umývacím programom QuickPowerWash a priamo k tomuto programu prispôsobenými tabletami Miele UltraTabs Multi so skráteným časom rozpúšťania bude váš riad optimálne umytý a vysušený. V najkratšom čase a pre najlepší čistiaci výkon A.*

* Najlepšia trieda čistenia A za menej ako jednu hodinu v spojení s tabletami Miele UltraTabs Multi. Potvrdené TÜV Rheinland: „Nameraný index čistiaceho výkonu programu QuickPowerWash v spojení s tabletami Miele UltraTabs Multi s hodnotou 1,14 zodpovedá najvyššej možnej triede čistiaceho výkonu A (referenčný prístroj testovaný s čističom IEC typu B).“

Estetický komfort

U modelov s funkciou Knock2open sa dvierka otvárajú priam magicky. Vďaka dizjanu bez rukovätí vyzerajú mimoriadne esteticky. Jednoducho dvakrát zaklopte na prednú časť – umývačka riadu sa otvorí automaticky a mimoriadne pohodlne.

Dobré vedieť: V umývačke riadu Miele sa nič nerozbije. Aj citlivý riad bude stabilne uchytený. Lukáš tak svoju šálku dostane bezpečne späť. 

Optimálne miesto pre každý príbor

Chceli by ste do 3D príborovej zásuvky vložiť aj šľahače a polievkové naberačky? S Miele G 6000 EcoFlex to ide perfektne!

Flexibilné ako život

Usporiadanie podľa vašich želaní: Flexibilné košové usporiadanie modelu G 6000 EcoFlex vám poskytne perfektnú podporu.

Zobraziť viac informácií

Flexibilné ako život

Či už sklopné hrebeňové rady alebo výškovo nastaviteľný horný kôš: Každý kus si nájde svoje optimálne miesto. Aj vaše najobľúbenejšie kusy riadu môžete s dôverou zveriť umývačke riadu Miele.

Zobraziť menej informácií

Bezchybne čisté

Model G 6000 EcoFlex poskytuje bezpečnú ochranu aj citlivým vínovým pohárom.

Zobraziť viac informácií

Bezchybne čisté

Stará sa o to nový výškovo nastaviteľný držiak na poháre FlexCare v dolnom koši. Tento poskytne pohárom vďaka mäkkému silikónovému čalúneniu mimoriadne bezpečné uchytenie. Zabráni tak vzájomnému kontaktu a poháre
zostanú trblietavo čisté. Okrem toho si aj vaše šálky nájdu perfektné umiestnenie. Výstupky zabezpečia, že sa nič nebude kývať ani šmýkať.

Zobraziť menej informácií

Praktickí asistenti

Koho nepoteší pomoc pri vkladaní riadu?

Zobraziť viac informácií

Praktickí asistenti

Vďaka žltým označeniam FlexAssist a symbolom máte všetko rýchlo na dosah. Pretože tieto označujú, ktoré prvky sú flexibilné. Vďaka tomu si každý kus riadu nájde svoje najlepšie miesto.

Zobraziť menej informácií

Dokonalé čisté už za 58 minút

5 8 min

Najlepší čistiaci výkon A za menej ako jednu hodinu s programom QuickPowerWash a tabletami UltraTabsMulti. To potvrdil aj TÜV Rheinland v svojej správe o skúške*.

* Potvrdené TÜV Rheinland: „Nameraný index čistiaceho výkonu programu Quick-PowerWash v spojení s tabletami Miele UltraTabs Multi s hodnotou 1,14 zodpovedá najvyššej možnej triede čistiaceho výkonu
A (referenčný prístroj testovaný s čističom IEC typu B).“

Stačí jediný pohľad na aplikáciu Miele@mobile: Okamžite budete vedieť, kedy umývačka riadu dokončí umývanie.

To šlo poriadne rýchlo

Všetko na dosah

Prostredníctvom smartfónu alebo tabletu: Pomocou aplikácie Miele@mobile máte vašu umývačku riadu vždy pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. Či už od písacieho stola alebo z gauča.

Zobraziť viac informácií

Všetko na dosah

Okrem toho táto aplikácia pohodlne splní vaše želania a pokyny, napr. môžete skontrolovať stav, ovládať umývačku riadu aj na cestách, alebo môžete objednať náhradné tablety. To poteší celú rodinu.

Zobraziť menej informácií

Nová najlepšia hodnota

S triedou energetickej účinnosti A+++ - 20%* je značka Miele neprekonateľná nielen z hľadiska hospodárnosti. Okrem toho každý deň ušetríte na spotrebe.

* 20% úspornejšie ako hraničná hodnota triedy energetickej účinnosti A+++

Svieža čistota

Umývačka riadu Miele je aj z hľadiska spotreby vody úsporná ako nikdy predtým.

Zobraziť viac informácií

Svieža čistota

Riad sa umýva výlučne čerstvou vodou. Skutočnosť, že už od spotreby 6,5 litra vody bude riad dôkladne a hygienicky čistý, je mimoriadne upokojujúca.

Zobraziť menej informácií

Svieži vietor pre váš riad

Všetko úplne suché: Keď sa umývací program dokončí, úplne automaticky sa otvoria dvierka a ponechajú voľnú malú škáru. Čo viac si ešte možno želať?

Zobraziť viac informácií

Svieži vietor pre váš riad

Vďaka tomu sa k riadu dostane čerstvý vzduch a teplý, vlhký vzduch môže uniknúť. Patentované sušenie AutoOpen* je ideálnym riešením pre poháre a plastové predmety, pretože nie je potrebné ich ďalšie dosušenie.

* DE 102007008950 B4, EP 2120671 B1

Zobraziť menej informácií

Perfektné načasovanie! Už po 58 minútach je všetko dokonale čisté a vaši verní priatelia sú opäť pripravení na nové, spoločné dobrodružstvá.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Značka Miele

V živote sú veci, ktoré nám prinášajú radosť.
Miele, pre všetko, čo skutočne milujete.