Správna poloha pre každú činnosť

DA 6890 Levantar
Tvarom a funkciou patrí medzi to najlepšie v oblasti odsávačov pár a architektonicky sa dá zabudovať do každej kuchyne. Ľahkým stlačením tlačidla sa odsávač pár vysunie z pracovnej dosky a uvedie do prevádzky. Výpary a arómy z varenia okamžite odsaje odsávač Downdraft. Keď už odsávač pár viac nepotrebujete, ľahkým stlačením tlačidla ho opäť zasunúť do pracovnej dosky.
DA 3668/DA 3698
Štýl svojej kuchyne korunujte špičkovým architektonickým prvkom – panelovým odsávačom pár Miele DA 36 x 0. Výnimočná reč tvarov dodá vašej kuchyni jedinečný vzhľad. Extrémne ploché telo odsávača sa dá vysunúť manuálne alebo diaľkovým ovládačom, výpary z varenia sa odsajú vysokou intenzitou. Po dokončení varenia sa telo odsávača opäť vráti potichu a jemne pod hornú skrinku. Vo vypnutom stave nie je odsávač pár viac vidieť.
DA 4208 V D/DA 4248 V D Puristic Varia
Výškovo nastaviteľným odsávačom pár „Varia“ vyriešila spoločnosť Miele známy problém: Ak je odsávač umiestnený príliš vysoko, jeho výkon odsávania nie je optimálny, no ak visí príliš nízko, bráni výhľadu na varnú dosku a negatívne ovplyvňuje vzhľad kuchyne. Odsávač pár „Varia“ značky Miele sa stlačením tlačidla presunie až o 30 cm nahor alebo nadol. Vďaka tomu ho možno ergonomicky prispôsobiť každej telesnej výške. A vy si tak môžete vychutnať nerušený výhľad na varnú dosku a obytnú časť.
DA 7378 D Aura 4.0 Ambient
Ak je ostrovný odsávač pár Miele Aura 4.0 Ambient vypnutý, jeho výsuvné časti sa tesne prisunú k okrúhlemu telesu odsávača. Keď odsávač zapnete, výsuvné časti sa motoricky vysunú a spolu vytvoria elegantný oválny tvar. Touto premenou sa vnútri zväčšuje záchytná oblasť odsávania zápachov a odsávač dokáže nasať ešte viac kuchynských výparov. Optimálne odsávanie podporujú aj vo vysúvacích častiach integrované prvky na lepší odvod zápachov. 
Vybavenie je závislé od modelu