2018_H_Culinart_Gourmet

Akciová ponuka - rúra na pečenie CulinArt Gourmet

Teraz ako darček originálny pekáč Gourmet

Ak sa rozhodnete pre kúpu rúry na pečenie Miele CulinArt H 6267 B alebo H 6267 BP, získate od nás voucher na originálny pekáč Miele Gourmet v hodnote až 239 eur celkom zdarma. Uplatniť voucher na:

Pekáč HUB 5000 M - elektroPekáč HUB 5001 M - indukcia

Prednosti produktov

Klimatické pečenie - program, ktorý rozmazná Vaše chuťové bunky

Doteraz bolo pečenie lahodného chrumkavého chleba, či pečiva výsadou pekárov. Dnes už si môžete upiecť dokonalý chlieb i doma: v rúre na pečenie Miele s klimatickým pečením. Zvýšením vlhkosti vo vnútornom priestore dosiahnete perfektné výsledky pečenia. Mäso bude jemné a šťavnaté a získa chutnú hnedastú kôrku, voňavý chlieb a pečivo sa vydarí ako od pekára, nákyp bude perfektne prepečený.

Viac ako 20 automatických programov - so zárukou úspechu bez stresu

Vďaka elektronicky regulovaným programom pre viac ako 20 pokrmov upečiete koláč, chlieb, mäso i ďalšie pokrmy perfektne a navyše jednoducho. Nemusíte nastavovať prevádzkový spôsob, teplotu, ani dĺžku prípravy. Automatický program všetko nastaví za Vás, Vy si však môžete individuálne určiť, či máte napr. kôrku radšej tmavšiu alebo svetlejšiu.

Vybavenie PerfectClean*

Čistenie je hravo jednoduché: množstvo častí Vašej rúry na pečenie Miele, napr. ohrevný priestor, plechy na pečenie a rošty na pečenie majú túto patentovanú povrchovú úpravu s jedinečnými vlastnosťami nepriľnavosti. Odolné znečistenia sa dajú bez námahy odstrániť umývacím roztokom a mäkkou špongiou.

Pyrolitické čistenie*

Pyrolýza je automatické samočistenie znečisteného vnútorného priestoru pri vysokých teplotách. Zdĺhavé čistenie alebo agresívne prostriedky na čistenie sú vďaka tomu minulosťou. V priebehu pyrolytického samočistenia dochádza k rozpadu všetkých zvyškov pokrmu na prach a k ich uvoľneniu z povrchu ohrevného priestoru. Pre spotrebu energie platí: tak veľa, ako je potrebné, tak málo, ako je to len možné.

Vybavenie Pyrofit*

Nie len vnútorný priestor, ale aj postranné mriežky, rošty a výsuvné pojazdy FlexiClip budú vďaka povrchovej úprave Pyrofit po každej pyrolýze žiarivo čisté. Pretože vďaka povrchu Pyrofit môžu všetky tieto časti ostať počas pyrolýzy v ohrevnom priestore a súčasne sa vyčistiť.

*) Vybavenie závislé od modelu.

Akciové modely

Príslušenstvo

Len na obmedzený čas vrátane vouchera na pekáč Miele Gourmet v hodnote až 239 eur!

Pekáč Gourmet - perfektné na pečenie a zapekanie

Pekáč Gourmet je možné použiť v rúre na pečenie i na varnej doske. HUB 5000 M je vhodný na použitie na elektrických varných doskách , HUB 5001 M i na indukčných varných doskách (pekáče nie sú vhodné na použitie na plynových varných doskách).

Perforovaný plech na pečenie Gourmet - perfektný na prípravu chleba či pečiva

Použitím perforovaného plechu na pečenie dosiahnete počas klimatického pečenia perfektné výsledky. Jemné dierovanie zabezpečuje optimálnu distribúciu tepla a dosiahnete tak rovnomerné zhnednutie hlavne na spodnej strane. Je vhodný predovšetkým na prípravu chrumkavého pečiva, ako sú žemle, ale aj lahodných koláčov. Aj chrumkavá pizza, hranolky alebo sušené ovocie sa vďaka perforovanému plechu skvele podarí.

Výsuvné pojazdy FlexiClip - ergonomické, bezpečné a plne výsuvné

Vďaka plnovýsuvom je možné plechy na pečenie, rošt i pekáč vysunúť až von a v akejkoľvek pozícii bezpečne zaistiť. Tak môžete pohodlne napr. podliať alebo otočiť pokrm bez toho, že by hrozilo nebezpečenstvo popálenia o horúci vnútorný priestor. Navyše sú použiteľné v každej úrovni.

Podmienky k akcii

Voucher na pekáč Miele Gourmet je dodávaný spoločne s rúrou na pečenie CulinArt Gourmet a vzťahuje sa na 1 kus pekáča Gourmet HUB 5000 M alebo HUB 5001 M - podľa Vášho výberu. 

Táto ponuka platí len na Slovensku.

Podrobnosti

  • Táto ponuka platí len pri kúpe rúry na pečenie Miele CulinArt.
  • Voucher je možné uplatniť len na e-shope Miele.
  • Nie je možné zameniť za hotovosť.
  • Na každú objednávku je možné využiť len jeden voucher.
  • Nie je možné kombinovať s inou akciou.
  • Predaj treťej osobe nie je povolený.
  • Akcia trvá do 30.4.2019.
  • Voucher je možné uplatniť na e-shope Miele do 31.12.2019.