Kuchárska prax

Varenie je zábava! Predovšetkým vtedy, keď technika funguje a produkty majú prvotriednu kvalitu. V tejto rubrike nájdete všetko, čo varenie uľahčuje a vďaka čomu je varenie plné pôžitku: podrobné informácie o tovaroch a užitočná abeceda byliniek, praktické tipy pre správnu výživu, medzinárodná kuchynská klasika a informácie o mimoriadnej výžive kojencov a malých detí.

Abeceda byliniek

Bylinky dávajú jedlám skutočný šmrnc.

Bylinky sú v kuchyni pri príprave jedál neodmysliteľné. Či už si ich pestujete sami alebo si ich kupujete v obchode – čerstvé bylinky chutia najlepšie a zjemňujú každý pokrm!
Získajte užitočné informácie a tipy.
Želáme vám veľa zábavy pri hľadaní a varení.

K abecede byliniek
Christian Jung/Adobe Stock

Tipy pre správnu výživu

Je biela múka naozaj nezdravá? Ako prospievajú horčiny vašej postave? Prečo sú vlákniny dôležité pre vaše telo? Čo robiť, keď moje dieťa pri jedle stále hovorí „toto mi nechutí“? A prečo unavení ľudia jedia viac ako vyspatí? Tipy pre zdravú výživu našich expertov ukazujú, aké jednoduché je zdravé jedlo a netreba sa vzdať ani dobrej chuti.

K tipom pre správnu výživu
teen00000 - stock.adobe.com

Informácie o potravinách

Čím sa líšia sladké zemiaky od iných zemiakov? Prečo sa musia zelené fazuľky variť? Načo je vhodná papája? Aký je rozdiel medzi chobotnicou, sépiou a kalamárom? Prečo je marocký arganový olej tak mimoriadne vzácny? V našich informáciách o tovaroch rozoberáme jednotlivé potraviny od základu, vysvetľujeme, odkiaľ pochádzajú a akým spôsobom sa pripravujú – s praktickými príkladmi.

K informáciám o tovaroch
Adobe Stock

Kojenec - malé dieťa

Príprava zdravého menu pre kojencov a malé deti s parnými rúrami značky Miele

Konečne vyrásť a môcť objavovať svet – k tomu je veľmi dôležitý pohyb, láska a vyvážená strava v prvých rokoch života. Samozrejme, že detská strava by mala byť chutná, rozmanitá a zdravá.

Viac informácií