Kuchárske knihy

Na žiadnom inom mieste sa rodina nestretáva tak často ako za jedálenským stolom. Aj radostné alebo sviatočné stretnutie s priateľmi a známymi sa takmer vždy končí chutným jedlom. Kde si ľudia vychutnávajú spoločnosť, tam má varenie hlavný význam. Či už chutné pečené mäso, sladké a pikantné nátierky alebo nízkokalorické a chutné jedlá pripravované na pare – s receptami z kuchárskych kníh a poradcov Miele, ktoré sú vytvorené špeciálne pre funkcie prístrojov Miele, sa najzmyselnejšie hobby sveta stane čistým potešením!

Kuchárska kniha

Recepty pre rúry na pečenie

Originálna kuchárska kniha Miele na prípravu pokrmov v rúre na pečenie a na sporáku Miele, dokonale zladená s prístrojmi generácie 6000. Veľa nových receptov s klimatickým pečením.

Objednajte si kuchárku zdarma

Kuchárka

Recepty pre kombinované parné rúry

Súbor receptov na prípravu pokrmov v kombinovaných parných rúrach Miele. Nájdete tu originálne recepty na predkrmy, rôzne druhy mäsa a rýb, zeleninu, ale aj pečivo, dezerty a múčniky. Všetky recepty boli vyvinuté v aktívnej kuchyni Miele, optimálne prispôsobené novým prístrojom Miele Generácie 6000.

Objednajte si kuchárku zdarma

Kuchárka

Varenie v pare

V kuchárskej knihe nájdete tipy, nápady a recepty, ktoré sú dokonale zladené s novou generáciou prístrojov Miele. Nové recepty a inšpirácie na prípravu pokrmov v pare.

Objednajte si kuchárku zdarma