Miele Blizzard CX1 Jubilee

Miele Blizzard CX1

Novinka v oblasti vysávania

Novinka v oblasti vysávania.

Prvý bezvreckový vysávač Miele Blizzard CX1 vstupuje na trh v dobe, kedy môžeme po fáze intenzívneho vývoja ponúknuť riešenie, ktoré zodpovedá tradične vysokým požiadavkám Miele nie len na čistiaci výkon, ale tiež na hygienu bezvreckového vysávača.

Presvedčivé výsledky zabezpečuje predovšetkým efektívna technológia Vortex a inovatívna, hygienická separácia prachu. Silný čistiaci výkon zaistí prúd vzduchu s rýchlosťou viac ako 100 km/h spolu s účinnou podlahovou hubicou, optimálnym vedením vzduchu a kvalitným motorom.

Jemný prach sa zachytáva do samostatnej nádobky pomocou Gore® CleanStream® filtra jemného prachu a tým sa minimalizuje jeho vírenie pri vysypávaní nečistôt. Funkcia ComfortClean čistí v prípade potreby filter na jemný prach celkom automaticky.

Filtračný systém s bezúdržbovým výfukovým filtrom HEPA AirClean Lifetime zachytáva aj tie najjemnejšie čiastočky prachu a alergény až do 99,999 %*. Tak vysoký filtračný výkon bol potvrdený zdravotníckou organizáciou "Allergy UK" a systém bol certifikovaný ako vhodný pre alergikov. Pre svoje celkovo dobré vlastnosti pri zachytávaní prachu získal vysávač Miele Blizzard CX1 pečať kvality "Seal of Approval".

Vysávač Miele CX1 Blizzard je k dispozícii v troch farebných variantoch podľa špecifických požiadaviek domácností, viď nižšie.

*podle EN 60312-1; ** v závislosti na modelu

Prednosti bezvreckových vysávačov MieleVšetky bezvreckové vysávače Miele