Nekonečné možnosti s Miele

Nekonečné možnosti s Miele

Kombinácia parnej rúry s mikrovlnkou spolu s akoukoľvek rúrou na pečenie Miele uspokojí všetky najrozličnejšie chute. Stačia dva prístroje Miele a otvoria sa vám nekonečné možnosti.

Príďte sa presvedčiť

Pre dokonalé výsledky

Pre všetkých, ktorí milujú plné nasadenie

varenie

Splňte svojim hosťom všetky ich priania. Už sa nemusíte rozhodovať medzi zdravím a skvelou chuťou. Vďaka prístrojom Miele môžete kombinovať rozličné metódy prípravy, od bežného pečenia s pridaním vlhkosti, cez obľúbenú prípravu na pare, až po netradičnú metódu Sous-vide, ktorá je čoraz obľúbenejšia. Ak váhate, ktorý z prístrojov je pre Vás ten najvhodnejší, radi Vám poradíme v našich predajniach, alebo priamo na predvádzacom varení.

nekonecne_moznosti

V zabudovateľnej parnej rúre s mikrovlnkou sa po prvý krát spájajú dve funkcie v jednom prístroji Miele. Vyskúšajte nekonečné možnosti v kombinácii s rúrou na pečenie Miele s klimatickým pečením. Možností je však oveľa viac. Dve funkcie v jednej spájajú aj konvektomaty pre domácnosť, ktoré kombinujú funkciu pečenia a prípravy v pare, alebo rúry na pečenie s mikrovlnkou. Záleží len na Vás!