Dávkuje, perie a suší jediným stlačením tlačidla

Ďalší víťaz testu - práčka so sušičkou Miele WT1

Miele WT1

Vyperie a vysuší až 4 kg bielizne už za 2,5 hodiny!

Ak zvažujete kúpu práčky so sušičkou, "... najlepšou voľbou bude Miele WTH 130 WPM."
"Dobre perie, spotrebuje relatívne málo energie i vody a z testovaných je najmenej hlučná." Tak znie vyjadrenie časopisu dTest, v ktorého vydaní (1/2018) sa táto práčka so sušičkou Miele stala víťazom.

Jeden alebo radšej dva prístroje?
V prípade prístrojov od Miele je to len otázka miesta. Vaše vysoké nároky splní práčka so sušičkou bez kompromisov. Ponúka vám perfektnú starostlivosť o bielizeň na malom priestore. Práčka so sušičkou vyperie vašu bielizeň rovnako dobre, ako práčka a následne ju vysuší tak dobre, ako kondenzačná sušička. Má to však jednu podstatnú výhodu: proces prania a sušenia nie je prerušený. Ušetríte tak čas, ktorý môžete využiť na príjemnejšie veci - vaša práčka so sušičkou sa postará o zvyšok.

S programom QuickPowerWash&Dry stačí jediné stlačenie tlačidla a vaše obľúbené šaty budú pripravené za menej ako tri hodiny. Vďaka automatickému dávkovaciemu systému TwinDos sa nemusíte starať ani o dávkovanie pracieho prostriedku. Prístroj použije presne toľko pracieho prostriedku, koľko je potrebné. Patentovaný voštinový bubon, samočistiaci zásobník AutoClean, funkcia PowerWash 2.0, funkcia Škvrny a oveľa viac, zoznámte sa... Na výber máte z dvoch modelov.
Model WTH 130 WPM má kapacitu 7 kg bielizne pri praní a 4 kg bielizne pri sušení.
Model WTZH 130 WPM XL je na 8 kg bielizne pri praní a 5 kg bielizne pri sušení.

Práčka so sušičkou WTH 130 WPMPráčka so sušičkou WTZH 130 WPM XL