Pomocníci na vianočné upratovanie

Potrebujete pomocníkov na vianočné upratovanie?

Spoľahnite sa na Miele.

Aj tie neobľúbené činnosti sa dajú zvládnuť s úsmevom, keď máte tých správnych pomocníkov. Zaobstarajte si vysávač, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky. V Miele máte na výber z niekoľkých možností. A po šálke kávy to ide ešte lepšie!

Vianočná ponuka

Tyčový aku vysávač Miele 3v1

Tyčový aku vysávač Miele Triflex HX1 Active je maximálne flexibilný a predovšetkým výkonný. Vďaka možnosti zostaviť ho do 3 rôznych režimov podľa potreby sa dostanete skutočne do všetkých kútov. A čo viac? Nemusíte ho schovávať do skrine, ani v dizajnovej domácnosti vás jeho vzhľad nebude rušiť a môžete ho mať vždy po ruke. Teraz už od 459 €!

Kúpiť vysávač Triflex HX1 ActiveČo všetko dokážu akumulátorové vysávače Miele?

Bezvreckový vysávač Miele Boost CX1

Patríte medzi zástancov vysávačov bez vrecka, ale pritom preferujete klasicky pojazdný vysávač na kolieskach? Potom je pre vás Boost CX1 Active tou správnou voľbou. Je skutočne obratný, kompaktný a výkonný. Veľké kolieska zaistia ľahkú manipuláciu, premyslený filtračný systém sa postará o maximálnu hygienu vzduchu. Teraz už od 319 €.

Kúpiť vysávač Boost CX1 ActiveVšetky bezvreckové vysávače Miele

Klasický podlahový vysávač Miele

Klasika je klasika. A keď niečo skvele funguje, nie je treba to meniť. To platí aj pre vysávače Miele. Sortiment podlahových vysávačov s vreckom je skutočne široký, všetky však spĺňajú vysoké nároky na hygienu, komfort a výkon. Stačí si len vybrať ten správny podľa vašich potrieb. My odporúčame akciový model Complete C3 Active teraz za 299 €.

Kúpiť vysávač Complete C3 ActiveVšetky podlahové vysávače Miele

Úplne nový pohľad na upratovanie

Nový robotický vysávač Miele Scout RX3 so 4 režimami čistenia, efektívnym vysávaním v kútoch a systematickou 3D navigáciou vám umožní venovať sa príjemnejším činnostiam. Navyše zvládne pracovať celkom samostatne, vy ho však môžete kontrolovať či ovládať cez aplikáciu.

Kúpiť vysávač Scout RX3 HomeVisionVyberte si ten správny Scout RX3

Cappucino? Latte macchiato? Alebo klasické espresso?

To najlepšie na koniec. Alebo kľudne na začiatok! Vychutnajte si skvelú kávu v pohodlí domova. Zaobstarajte si kávovar Miele CM 5315 Active s mlynčekom na zrnkovú kávu a získajte kávovú kanvicu v hodnote 180 € zdarma. Alebo si vyberte niektorý z mnohých ďalších kávovarov Miele. Je to na vás.

Kúpiť kávovar Miele CM 5315 ActiveČo všetko vedia kávovary Miele?