Práčky TwinDos

Práčky s unikátnym dávkovaním

Miele W1 TwinDos

Pri nákupe práčky so systémom TwinDos získate 4 kartuše UltraPhase 1 a 3 kartuše UltraPhase 2 v hodnote viac ako 100 eur zdarma. A nadšení budete aj s ďalších predností. Teraz za atraktívnu cenu!

K produktomUplatniť voucher

Prednosti práčok W1 TwinDos

Nadišiel čas pre práčku s automatickým dávkovaním!

TwinDos: automatische Dosierung von Flüssigwaschmittel

TwinDos*: Automatické dávkovanie v 2 fázach

Exkluzívne v Miele: Najlepšie výsledky prania dosiahnete pri použití jedinečného dvojfázového pracieho prostriedku Miele UltraPhase 1 a 2. Funkcia TwinDos dávkuje obe zložky v optimálny okamih počas procesu prania. Vďaka tomu svoje oblečenie dôkladne operiete, jeho farby ožijú a biela sa rozžiari. Oproti manuálnemu dávkovaniu ušetríte až 30 % pracieho prostriedku1). Automatické dávkovanie so systémom TwinDos nie je len praktické a úsporné, ale zároveň zaručuje dokonalú čistotu.  

* Patent: EP 2 784 205 
1) Podľa skúšky inštitútu pre ekológiu Öko-Institut e. V. z dňa 06.09.2013: "Potenciál úspory práčok vďaka použitiu automatického dávkovania TwinDos"

Flüssigwaschmittel UltraPhase 1 und UltraPhase 2

Voucher v hodnote viac ako 100 eur

S nákupom práčky Miele so systémom TwinDos od nás navyše získate voucher na 4 kartuše UltraPhase 1 a 3 kartuše UltraPhase 2 zdarma - čo zodpovedá hodnote viac ako 100 eur a ušetrí Vám pracie prostriedky na viac ako pol roka prania. (Základ výpočtu: 28 týždňov pri 5 praniach za týždeň)  

U každej práčky je z výroby priložená jedna kartuša UltraPhase 1 + 2, ďalšie kartuše získate uplatnením priloženého vouchera. 

TwinDos UltraPhase 1 und 2 getrennt gelagert

Najlepší prací účinok na bielu i farebnú bielizeň

Vďaka oddelenému skladovaniu a dávkovaniu pracieho prostriedku Miele UltraPhase 1 a 2 je so systémom TwinDos možné používať bielidlo. Účinné látky v pracom prostriedku UltraPhase 1 rozpúšťajú nečistoty a odstraňujú škvrny napríklad od oleja a mastnoty, proteínov a škrobu. Na odstránenie odolných škvŕn je bielidlo nevyhnutné. S prostriedkom UltraPhase 2 sa bielidlo do procesu prania pridáva v optimálnom okamžiku.

CapDosing

CapDosing*

Exkluzívne v Miele: Pomocou dávkovacích kapsúl môžete pohodlne vyprať aj špeciálne textílie, ktoré periete len občas. Kapsulu stačí jednoducho vložiť do priehradky na aviváž. Prístroj v optimálny okamih automaticky pridá obsah kapsuly do procesu prania. Môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky kapsúl: 6 špeciálnych pracích prostriedkov (Šport, Páperie, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnácia), 3 druhy aviváže a Booster na odstraňovanie odolných nečistôt. 

* Patent: EP 2 365 120 

ComfortSensor

Komfortné ovládanie

Rýchlo a intuitívne: práčky sú vybavené prehľadným displejom a ovládaním pomocou senzorových tlačidiel. inovatívny koncept ovládania práčok Miele je logické a intuitívne: komfortný otočný volič pre voľbu programu a prehľadne usporiadané senzorové tlačidlá pre voľbu prídavných funkcií.

ProfiEco Motor

ProfiEco-Motor*

Silný a úsporný: práčky Miele sú vybavené mimoriadne výkonnými motormi. ProfiEco motor Miele je navyše úsporný a tichý. Keďže je motor riadený elektronicky, nepotrebuje žiadne uhlíky a nepodlieha opotrebeniu. Pre účinné a pohodlné pranie dlhé roky.

* Patent: EP 2 840 679 

 

Práčky TwinDos

Podmienky akcie

Táto ponuka platí len na Slovensku.

Podrobnosti

  • Nie je možné zameniť za hotovosť.
  • Na každú objednávku je možné využiť len jeden voucher.
  • Nie je možné kombinovať s inou akciou.
  • Predaj tretej osobe nie je povolený.

Platnosť akcie

  • Uplatnenie vouchera je možné do 31.12.2022.

Štartovací balíček obsahuje:

Jedna kartuša UltraPhase 1 a UltraPhase 2 je už k Vašej práčke pribalená. Ďalšie pracie prostriedky (3x UltraPhase 1 a 2x UltraPhase 2) Vám pošleme domov bezplatne.
To Vám umožní prať viac ako 6 mesiacov zdarma!*

*pracie prostriedky na obdobie 6 mesiacov = 125 pracích cyklov