Predĺženie záruky Miele

Miele Servis Certifikát

Garantieverlängerung

Bezstarostnosť s Miele Servis Certifikátom

Dlhá životnosť, optimálny komfort a najvyššia kvalita. Nákup produktu značky Miele je tou najlepšou voľbou. Prajete si maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť Vášho nového prístroja? Za jednorazový paušálny poplatok Vám Miele ponúka exkluzívnu záruku podľa typu certifikátu na dobu 5 alebo 10 rokov.   

Miele Servis Certifikát znamená bezstarostnosť aj po uplynutí zákonnej záruky. Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť a zároveň kompetentné riešenie problémov.

Miele poskytuje pri kúpe prístroja štandardnú dvojročnú záruku výrobcu. Platnosť Miele Servis Certifikátu začína v nadväznosti na túto záruku a certifikát je platný v priebehu ďalších troch alebo ôsmich rokov (podľa typu certifikátu).

Miele Servis Certifikát si môžete zakúpiť výhradne na nový prístroj zakúpený u autorizovaného predajcu na území Slovenskej republiky. Zoznam autorizovaných predajcov Miele je publikovaný na stránkach www.miele.sk. Môžete si ho rovnako zaobstarať u svojho servisného technika Miele alebo v našich showroomoch Miele Experience Center v Bratislave.

Miele Servis Certifikát je možné zakúpiť na zabudovateľné kuchynské prístroje, chladiace prístroje (okrem prístrojov MasterCool), práčky, sušičky bielizne, mangle a voľne stojace umývačky Miele. Certifikát a z neho plynúce výhody sa vzťahujú vždy ku konkrétnemu prístroju, ktorý je špecifikovaný výrobným číslom.

Miele Servis Certifikát nie je možné zakúpiť na vysávače, žehliaci systém FashionMaster, zabudovateľné alebo voľne stojace kávovary, prístroje MasterCool, prístroje Ranges a prístroje Miele Professional. Miele Servis Certifikát nie je možné uplatniť pri používaní prístrojov pre firemné, živnostenské alebo komerčné účely.

Hodnota Miele Servis Certifikátu je podľa typu certifikátu:
- 120 € vrátane DPH za každý prístroj na dobu 5 rokov,
- 278 € vrátane DPH za každý prístroj na dobu 10 rokov.

Certifikát je možné zakúpiť v priebehu jedného roku po zakúpení prístroja.

Okrem poskytnutia bezplatnej opravy prístroja získavate aj nárok na ďalšie exkluzívne servisné výkony, ako napr.:

  • možnost využiť poradenské služby prostredníctvom špeciálneho Call-centra Miele
  • možnosť rýchleho zásahu servisného technika po obdržaní Vašej objednávky na servisnom dispečingu Miele na zelenej linke 0800 MIELE1 (0800 643 531). Na dohodnutie termínu opravy stačí len nahlásenie adresy. 
  • možnosť získať náhradný prístroj v prípade dlhšej doby trvania opravy.

Podrobné podmienky Miele Servis Certifikátu nájdete tu.

Ak ste si už zakúpili Miele Servis Certifikát na vybrané prístroje Miele, môžete si ho zaregistrovať pomocou nižšie uvedeného odkazu. Až registráciou prístrojov vstupuje Miele Servis Certifikát do platnosti.

Registračný formulár online
Miele Servis Certifikát


 

Kontakt

Ďalšie informácie na stiahnutie

Popis Formát Stiahnuť
Registračný formulár MSC PDF Stiahnuť

5 rokov záruka na vysávač

vysavace

Predĺžte si záruku na váš vysávač Miele na 5 rokov zakúpením XXL balenia originálnych vreciek Miele

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite akýkoľvek vreckový podlahový vysávač Miele súčasne s XXL balením originálnych vreciek na prach Miele HyClean alebo tyčový vysávač Miele súčasne so 4 baleniami vreciek HyClean KK a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma. Používaním originálnych vreciek Miele zaistíte správnu a bezproblémovú funkčnosť Vášho vysávača Miele na dlhé roky. Akcia sa nevzťahuje na bezvreckové, špeciálne a robotické vysávače.

Viac informáciíRegistračný formulárDo e-shopu

5 rokov záruka na prístroje chladenia

chladenie

Predĺžte si záruku na sortiment chladenia na 5 rokov!

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľné i voľne stojace chladničky, mrazničky, vinotéky i prístroje radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Na získanie 5-ročnej záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára, či už osobne v našom showroome alebo online na nižšie uvedenom odkaze. 

Viac informáciíRegistračný formulár