Recepty

Sladké či slané? Jednoduché či náročné? Môžete si vybrať z databázy našich receptov so zárukou úspechu. Či už príloha alebo hlavné jedlo, polievka alebo dezert, pekne ostré alebo zvodne sladké, naše recepty vás sprevádzajú celý deň, od raňajok až do večere, od malého občerstvenia až po sviatočné menu.

M.studio - stock.adobe.com

Kuchynská klasika

Ako vlastne vznikla pizza? Môžem si marinovaného lososa pripraviť aj sám doma? Ako prišiel Waldorfský šalát k svojmu menu? Čím sa vyznačujú malé francúzske Profiterole? A ako sa vznikne chutný kari pokrm z kari korenia? To sú len niektoré príklady „kuchynskej klasiky“, ktorými sa v tejto rubrike zaoberáme. Samozrejme, že k tomu uvádzame aj vhodné recepty.

Viac informácií

Sezónne menu

V našom menu sa spája ázijské a stredomorské korenie, aby tak vytvorilo nevšedný kulinársky zážitok. Nechajte sa prekvapiť! 

K sezónnemu menu
Adobe Stock

Vyhľadávanie receptov

Čo dnes uvarím? Rybu alebo vegetariánske jedlo? Predjedlo, hlavné jedlo alebo dezert? Z Talianska, Ázie alebo USA? S naším pohodlným vyhľadávaním receptov zaručene nájdete to pravé. Pritom si môžete pohodlne zvoliť z rôznych prísad a varných prístrojov, príležitostí, výšky nákladov a stupňa náročnosti.

K vyhľadávaniu receptov