Rok prania zdarma s Miele

Akcia TwinDos

Rok prania zdarma

Ďakujeme za Váš nákup práčky Miele so systémom TwinDos. Ak chcete uplatniť voucher na pracie prostriedky UltraPhase 1 a 2 na celý rok zdarma, kliknite na tlačidlo "Uplatniť voucher" a postupujte podľa návodu nižšie.

Práčky TwinDosUplatniť voucher

Rok prania zdarma

Ako uplatniť voucher?

1. Kliknite, prosím, na tlačidlo "Uplatniť voucher".

2. V košíku by ste mali mať 1x Sadu Miele UltraPhase 1 a 2. Zadajte kód darčekového kupónu, kliknite na "Použiť" a pokračujte tlačidlom "Ďalej".

3. Po vyplnení potrebných kontaktných údajov stačí potvrdiť všetky kroky objednávky a kliknúť na tlačidlo "Objednať a kúpiť" . 

4. Keď chcete súčasne uplatniť aj druhý kód na voucheri, celý proces zopakujte. Poštovné nebude naúčtované ani v jednom prípade. 

 

Uplatniť voucher

Podrobnosti

1 set pracích prostriedkov UltraPhase 1 a UltraPhase 2 je už k Vašej práčke Miele s funkciou TwinDos priložený. Ďalšie pracie prostriedky dostanete po uplatnení kódov na Vašom voucheri zdarma priamo až k Vám domov, a to vo dvoch zásielkach (každá obsahuje 3 × UltraPhase 1 a 2 × UltraPhase 2).

Podmienky na uplatnenie voucheru

Podmienky k akcii

Podmienky na uplatnenie voucheru

Túto ponuku je možné uplatniť len na Slovensku prostredníctvom e-shopu Miele alebo osobne v showroome Miele v Bratislave.

Podrobnosti

Voucher nie je možné zmeniť za hotovosť. Nie je možné kombinovať s inými akciami. Predaj tretej osobe nie je povolený.

Ročná spotreba pracích prostriedkov = 250 pracích cyklov za rok = 7 × UltraPhase 1 a 5 × UltraPhase 2

Táto akciová ponuka sa vzťahuje na prístroje s modelovým označením WMG 120 WPS, WKG 130 WPS, WMH 122 WPS, WKH 132 WPS, WMR 561 WPS, WMG 820 WPS, WMV 960 WPS, WTH 130 WPM, WTZH 130 WPM.

Na každý prístroj je možné uplatniť len jeden voucher. 

Časový harmonogram

Uplatnenie kódov je možné do 31. 12. 2018.

Na zaslanie Vášho balenia pracích prostriedkov UltraPhase si vyhradzujeme 28 dní od dátumu objednania.

V prípade, že nedostanete svoju zásielku v priebehu tohto obdobia, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle 02/58 103 111-3.

Miele s.r.o., trvanie akcie 01. 09. 2015 - 31. 08. 2017.

Práčky TwinDos

TwinDos práčky

Akcia se vzťahuje na všetky práčky Miele so systémom automatického dávkovania TwinDos. Tzn., že vy si vyberiete akýkoľvek z nižšie uvedených modelov podľa vašich preferencií a na základe vouchera, ktorý je k práčke vždy pribalený, od nás úplne zdarma získate zásobu pracích prostriedkov UltraPhase 1 a UltraPhase 2.

Všetky práčky Miele so systémom TwinDos