Rúry na pečenie Miele Series 120

Akciová ponuka - rúry na pečenie Series 120

Teraz ako darček originálny pekáč Gourmet

Ak sa rozhodnete pre kúpu rúry na pečenie Miele Series 120 H 2567 B alebo H 2567 BP, získate od nás voucher na originálny pekáč Miele Gourmet v hodnote až do 239 eur celkom zdarma. Uplatniť voucher na:

Pekáč HUB 5000 M - elektroPekáč HUB 5001 M - indukcia

Prednosti produktov

Vybavenie PerfectClean*

Čistenie je hravo jednoduché: množstvo častí Vašej rúry na pečenie Miele, napr. ohrevný priestor, plechy na pečenie a rošty na pečenie majú túto patentovanú povrchovú úpravu s jedinečnými vlastnosťami nepriľnavosti. Odolné znečistenia sa dajú bez námahy odstrániť umývacím roztokom a mäkkou špongiou.

Pyrolitické čistenie*

Pyrolýza je automatické samočistenie znečisteného vnútorného priestoru pri vysokých teplotách. Zdĺhavé čistenie alebo agresívne prostriedky na čistenie sú vďaka tomu minulosťou. V priebehu pyrolytického samočistenia dochádza k rozpadu všetkých zvyškov pokrmu na prach a k ich uvoľneniu z povrchu ohrevného priestoru. Pre spotrebu energie platí: tak veľa, ako je potrebné, tak málo, ako je to len možné.

Vybavenie Pyrofit*

Nie len vnútorný priestor, ale aj postranné mriežky, rošty a výsuvné pojazdy FlexiClip budú vďaka povrchovej úprave Pyrofit po každej pyrolýze žiarivo čisté. Pretože vďaka povrchu Pyrofit môžu všetky tieto časti ostať počas pyrolýzy v ohrevnom priestore a súčasne sa vyčistiť.

*) Vybavenie závislé od modelu.

Akciové modely

Príslušenstvo

Len na obmedzený čas vrátane vouchera na pekáč Miele Gourmet v hodnote až do 239 eur!

Pekáč Gourmet - perfektné na pečenie a zapekanie

Pekáč Gourmet je možné použiť v rúre na pečenie i na varnej doske. HUB 5000 M je vhodný na použitie na elektrických varných doskách , HUB 5001 M i na indukčných varných doskách (pekáče nie sú vhodné na použitie na plynových varných doskách).

Výsuvné pojazdy FlexiClip - ergonomické, bezpečné a plne výsuvné

Vďaka plnovýsuvom je možné plechy na pečenie, rošt i pekáč vysunúť až von a v akejkoľvek pozícii bezpečne zaistiť. Tak môžete pohodlne napr. podliať alebo otočiť pokrm bez toho, že by hrozilo nebezpečenstvo popálenia o horúci vnútorný priestor. Navyše sú použiteľné v každej úrovni.

Podmienky k akcii

Voucher na pekáč Miele Gourmet je dodávaný spoločne s rúrou na pečenie Miele Series 120 a vzťahuje sa na 1 kus pekáča Gourmet HUB 5000 M alebo HUB 5001 M - podľa Vášho výberu. 

Táto ponuka platí len na Slovensku.

Podrobnosti

  • Táto ponuka platí len pri kúpe rúry na pečenie Miele H 2567 B a H 2567 BP.
  • Voucher je možné uplatniť len na e-shope Miele.
  • Nie je možné zameniť za hotovosť.
  • Na každú objednávku je možné využiť len jeden voucher.
  • Nie je možné kombinovať s inou akciou.
  • Predaj treťej osobe nie je povolený.
  • Akcia trvá do 31.3.2020.
  • Voucher je možné uplatniť na e-shope Miele do 31.12.2020.