Oplatí sa vedieť o zapojení prístrojov do siete

Prepojenie domácich spotrebičov s Miele@home

Sloboda je tu doma

„Sloboda? Znamená pre mňa kvalitu života. Skutočne vychutnať si ju môžem vtedy, keď mám všetko pod kontrolou.“*

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile

Človek nemôže byť súčasne všade?

Vy však áno! Všetko chcete robiť čo najlepšie a máte veci radi pod kontrolou. Aby ste sa aj z ciest mohli uistiť, či je doma všetko v poriadku, k dispozícii je aplikácia Miele@mobile. S jej pomocou môžete kontrolovať stav vašich a spotrebičov, a budete upozornení, keď sa napríklad ukončil prací program. Aj keď vy musíte práve plniť dôležitejšie misie.*

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile – MobileControl

Spontánna párty už o hodinu?

Dokonalé príležitosti sa nedajú dokonale načasovať. Aby ste si ich mohli spontánne užiť, vyvinuli sme pre vás MobileControl. Pretože s mobilným ovládaním aj mimo domu máte všetko pod kontrolou. S funkiou super chladenia môžete svoju chladničku vopred pripraviť na čerstvé pochúťky, ktoré o chvíľu prinesiete domov a chcete si ich aj s priateľmi vychutnať v studenom stave. Pri nových kuchynských spotrebičoch môžete okrem toho v príslušných prevádzkových režimoch v bežiacom programe zmeniť aj parametre, ako sú napríklad teplota a čas.

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile – FoodView

Zosieťovanie pre väčší komfort

Čo robí vlastne váš chlieb v rúre? Kamera v ohrevnom priestore vám prezradí, ako chlieb vyzerá – je jedno, kde práve ste.

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile – recepty

Prebudiť spomienky na dovolenku?

So správnym receptom je to úplne jednoduché. Piecť a variť dokáže každý – s funkciou pre recepty aplikácie Miele@mobile to nie je vôbec žiadny problém. Na kulinárske prekvapenia má každý so smartfónom alebo tabletom v ruke rýchlo vhodný recept a nákupný zoznam. Úplne jednoducho – aj keď nie ste v kuchyni každý deň.

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile – ShopConn@ct

Každodenný pohodlný nákup online?

Zostane vám viac času na výnimočné zážitky! Na maličkosti by sme nemali klásť príliš veľký dôraz. Napríklad, či máte doma dostatok tabliet alebo nový PowerDisk pre umývačku riadu. S novou funkciou Zásoba budete dokonale informovaní: vaša umývačka riadu vám povie, kedy sa míňajú tablety, leštidlo alebo soľ. A všetko objednáte pohodlne online pomocou ShopConn@ct – zo smartfónu alebo tabletu.

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile – asistent Miele

Hory bielizne?

So šikovnou asistenciou bezpečne možné zvládnuť. V niektorých situáciách sa človek rád spoľahne na profesionálnu podporu – napríklad, keď ide o perfektnú starostlivosť o bielizeň. Interaktívny asistent Miele vám určí najvhodnejší program prania. Či farebné alebo biele, bavlna alebo hodváb, silne alebo mierne znečistené – s asistentom Miele dosiahnete vždy optimálny výsledok pre vašu bielizeň.*

Viac informácií
Aplikácia Miele Scout RX2

Nemáte čas na dôležité veci?

S robotickým vysávačom to ide. Nový robotický vysávač Miele Scout RX2 s MobileControl sa postará o  váš domov, keď ste na cestách. Nezáleží na tom, kde práve ste – vaše podlahy budú spoľahlivo vyčistené.

Viac informácií
SuperVision

Družné posedenie v kuchyni?

A vy viete, čo sa deje s bielizňou. Užite si to jednoducho Tu a Teraz – predovšetkým v družnom posedení vo vašej kuchyni. Profitovať môžete z komfortu prepojenia vašich domácich spotrebičov akoby len tak mimochodom: Pretože s funkciou SuperVision máte stav svojich domácich spotrebičov vždy pod kontrolou bez toho, aby ste museli použiť svoj smartfón – celkom nenápadne na displeji vašich kuchynských spotrebičov*.

Viac informácií
Inteligentná domácnosť

Je moja inteligentná domácnosť naozaj inteligentná?

Najmä vtedy, keď si odsávač pár rozumie s osvetlením bytu. Inteligentný dom je inteligentným vtedy, keď sú navzájom vo vzájomnom súlade všetky komponenty. A požadovaný komfort sa dosiahne len vtedy, ak sa dá všetko centrálne ovládať. Prostredníctvom premyslených partnerských riešení sa dajú sieťovo prepojiteľné domáce spotrebiče Miele integrovať do existujúcej inteligentnej domácnosti. Aby ste si mohli užívať efektívnosť a komfort kompletného sieťového prepojenia vašej domácnosti.

Viac informácií
SmartStart

Slnečné lúče vyrábajú dobrú náladu?

A tiež elektrinu pre vašu sušičku! Pozitívnu energiu slnečného popoludnia radi využijete. V záhrade s rodinou – rovnako ako na udržateľné využívanie energie. Pomocou SmartStart využívajú vaše domáce spotrebiče elektrický prúd automaticky vtedy, keď sú tarify za prúd v sieti mimoriadne nízke.*

Viac informácií
WiFiConn@ct

Chceli by ste využívať výhody Miele@home?

Váš vstup do sveta prepojenia domácich spotrebičov je možný bez námahy – pretože systém Miele@home je jednoduchý a komfortný. Sieťové prepojenie jednotlivých domácich spotrebičov Miele prebieha prostredníctvom WiFiConn@ct – znamená to priame spojenie s vaším WiFi routerom, ktorý máte doma. Svoje sieťovo prepojené domáce spotrebiče budete môcť potom kontrolovať a ovládať* pohodlne smartfónom alebo tabletom prostredníctvom aplikácie Miele@mobile.

Viac informáciíV závislosti od prístroja a modelu
Často kladené otázky

Všetko o vzájomnom sieťovom prepojení

Máte otázky týkajúce sa domáceho sieťového prepojenia? Odpovede na najčastejšie kladené otázky sme zhrnuli na nasledujúcom odkaze.

Viac informácií

Príslušenstvo a čistiace prostriedky

Miele Original Zubehör
Originálne príslušenstvo Prejsť do e-shopu Prehľad príslušenstva