Umývačka riadu Miele so šírkou 45 cm

Umývačky Miele 45 cm

Perfektná starostlivosť. Perfektná cena. Perfektná veľkosť.

Nové 45 cm umývačky riadu Miele za atraktívnu cenu už od 739 eur. Vyberte si ten správny model pre Vás. Voľne stojaci, zabudovateľný alebo plne integrovaný.

Umývačky riadu Miele

Prednosti umývačiek Miele

Perfektné riešenie do menších kuchýň

Každý nemá v kuchyni priestor na umývačku riadu klasickej veľkosti so šírkou 60 cm a v takom prípade je jediným riešením úzka umývačka so šírkou 45 cm. Miele teraz rozšírilo sortiment úzkych umývačiek riadu, aby si každý mohol vybrať toho správneho pomocníka. Do všetkých 45 cm umývačiek Miele sa zmestí 9 jedálenských súprav, sú vybavené všetkými nevyhnutnými funkciami, ako je napr. predvoľba štartu, perfektná starostlivosť o sklo s funkciou Perfect GlassCare, alebo mimoriadne ľahké otváranie a zatváranie dvierok ComfortClose. Samozrejmosťou je dlhá životnosť a nízka hlučnosť. 

Všetko o umývačkách riadu MieleKde kúpiť Miele
none

Kvalita Miele

Vynikajúca kvalita a životnosť. Všetky prístroje Miele sú podrobované náročným záťažovým testom, aby sme mali istotu, že obstoja aj v podmienkach bežného života. Jednotlivé komponenty umývačiek riadu sú testované na životnosť 20 rokov.

none

Dokonalá starostlivosť o sklo

Mäkká voda síce podporuje dôkladné umytie, je však agresívna voči sklu. Preto sú umývačky riadu Miele vybavené technológiou Perfect GlassCare, ktorá zabezpečí perfektnú starostlivosť o poháre. Nie je náhodou, že umývačky riadu Miele odporúča tiež výrobca špičkových pohárov Riedel. 

none

Pripojenie na teplú vodu

Všetky umývačky riadu Miele je možné pripojiť na teplú vodu až 60 °C. Tým znížite spotrebu elektriny až o 50 % a skrátite tým dobu umývania až o 10 %. Spotreba elektrickej energie tým v programe ECO klesá až na 0,45 kWh.

Všetky 45 cm umývačky riadu