Vysávače Miele Jubilee

Vysávače vyrábame už 90 rokov

Oslávte to s nami!

Oslávte s nami 90 rokov nemeckej kvality a skúseností! Pri príležitosti nášho výročia vám predstavujeme jubilejné modely vysávačov Miele za atraktívne ceny.

K akciovým modelom5-ročná záruka na vysávač

Prednosti produktov

Oslavujeme 90 rokov nemeckej kvality a skúseností

C1 Jubilee Qualität

Kvalita "Made in Germany"

Vynikajúca kvalita a životnosť. Žiaden všedný deň nie je tak náročný ako ten, keď prebieha test produktov Miele: skôr, ako sa vysávače Miele dostanú do sériovej výroby, musia v našich skúšobných laboratóriách obstáť pri záťažových testoch, počas ktorých sú dlhodobo namáhané. Napr. pri nárazovom teste musí vysávač prekonávať rôzne prekážky a nárazy až 16 500 x za sebou. Opláštenie a pojazdové kolieska tu musia dokázať svoju odolnosť.

Obrázok je len ilustračný 

Staubsauger Classic C1 Jubilee Leistung

Silný výkon

Či už sa rozhodnete pre akciový model Classic C1 Jubilee z radu Powerline alebo pre akciový model Complete C2 Jubilee z radu Ecoline, môžete si byť istí efektívnym výkonom podporeným predovšetkým tesnosťou opláštenia a vzduchových ciest a výkonnou podlahovou hubicou. Vďaka tomu je výkon motora optimálne prenesený do podlahovej hubice.

Výsledok: silný čistiaci výkon pri nízkej spotrebe energie.

Parkett-Bürste

Prvotriedne výsledky na drevených podlahách

Podlahová hubica Parquet Twister* sa vďaka zmesi prírodných a umelých vlákien výborne hodí na šetrné vysávanie citlivých tvrdých podláh. Vďaka jedinečnému otočnému kĺbu je navyše mimoriadne pohyblivá a ľahko sa s ňou manipuluje. 

* Sériovo dodávaná len k akciovému modelu Complete C2 Jubilee

Staubsauger Classic C1 Jubiilee Hygiene

Hygiena

Vynikajúci filtračný účinok vysávačov Miele spočíva vo viacstupňovom filtračnom systéme. Ten je tvorený inovatívnym vreckom na prach 3D HyClean, motorovým filtrom a vzduchovým filtrom Miele. Spoločným pôsobením týchto 3 súčastí je zabezpečené odfiltrovanie viac ako 99,9 % jemného prachu*. A vy sa môžete nadýchnuť!

* podľa EN 60312-1

Obrázok je len ilustračný

Staubsauger Classic C1 Jubilee Zubehör

Plnohodnotné príslušenstvo

Podlahové vysávače Miele už z výroby disponujú hodnotným 3-dielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom s mäkkými prírodnými štetinami. Sú kedykoľvek po ruke.

Akciové modely

Jubilejné akciové modely vysávačov Miele