Vysávače Miele Power

Vysávače Miele Power

Posledná šanca na plný výkon!

Vysávače Miele Power s výkonom 1600 W sú perfektným riešením pre všetkých, ktorí si ešte chcú zakúpiť vysávač s výkonom vyšším ako 900 W. Využite poslednú šancu na plný výkon za výhodnú cenu už od 209 €.

K akciovým modelom

Vysávače Miele Power

Uchovajte si vysoký výkon.

Od septembra 2017 sa bude v Európskej únii znižovať hranica maximálneho povoleného výkonu vysávačov na 900 W. Naše akciové modely vysávačov Power budú naposledy vybavené silným, 1 600 wattovým motorom. Vďaka perfektnému vedeniu vzduchu je výkon motora optimálne využitý a prenesený na podlahovú hubicu. Výsledkom je maximálna sacia sila pre nekompromisnú čistotu.

Teraz ponúkame 3 akciové modely Power za atraktívnu cenu.

Vybrať si samozrejme môžete z kompletnej ponuky vysávačov Miele, tak z radu PowerLine, ktorý sa vyznačuje maximálnym výkonom, ako aj EcoLine, ak preferujete nízku spotrebu energie.

none

Kvalita Miele

Vynikajúca kvalita a životnosť. Žiaden všedný deň nie je tak náročný, ako testy prístrojov Miele. Skôr, ako vyšleme vysávače do sériovej výroby, musia v našom skúšobnom laboratóriu obstáť v náročných záťažových testoch.
Napríklad: Prahový test
V skutočnom živote musí vysávač Miele čeliť veľkému množstvu nárazov a prekonávať rôzne prekážky - v tomto teste hneď 16 500 krát za sebou. Opláštenie a pojazdové kolieska tu musia dokázať svoju odolnosť.

none

Komfort pri obsluhe

Aby sme vám starostlivosť o podlahy čo najviac uľahčili, vyvinuli sme množstvo šikovných detailov. Teleskopickú trubicu môžete stlačením tlačidla prispôsobiť individuálnej výške. Praktický spojovací systém zabezpečí kvalitné spojenie medzi sacou trubicou a hubicou. Hodnotné príslušenstvo, ako je hubica na čalúnený nábytok, hubica na vysávanie škár a sací štetec sú s maximálnou čistotou integrované do vysávača a sú tak vždy poruke. 

none

Filtračný systém AirClean

Vynikajúci filtračný účinok vysávačov Miele spočíva vo viacstupňovom filtračnom systéme AirClean. Ten je tvorený inovatívnym vreckom na prach Miele HyClean, ochranným motorovým filtrom a vzduchovým filtrom Miele. Súhra týchto komponentov zabezpečí, že viac ako 99,9 % jemného prachu* bude odfiltrovaných.

* Podľa EN 60312-1

Prehľad produktov