Oplatí sa vedieť o zapojení prístrojov do siete

Sieťové prepojenie domácich spotrebičov s Miele@home

Sloboda je tu doma

"Sloboda? Znamená pre mňa kvalitu života. Skutočne vychutnať si ju môžem vtedy, keď mám všetko pod kontrolou."*

Viac informácií
Hlasové ovládanie

Chcete mať kompletný prehľad aj bez smartfónu?

Spýtajte sa predsa systému Alexa! Ruky by ste si mali mať voľné na skutočne dôležité veci. Bez nutnosti nosiť v ruke smartfón teraz môžete svoje spotrebiče riadiť pomocou hlasového ovládania: Vďaka zariadeniu Amazon Echo a systému Alexa Voice Service si jednoducho vyžiadate informácie o stave svojich spotrebičov alebo nápomocné informácie, ako je napr. výber vhodného pracieho programu – a napriek tomu budete mať o všetkom prehľad.

Viac informácií
Aplikácia Miele@mobile

Človek nemôže byť na viacerých miestach naraz?

Vy určite! Všade zo seba vydáte to najlepšie a radi máte veci pod kontrolou? Aby ste sa aj na cestách mohli ubezpečiť, že doma je všetko v poriadku, existuje aplikácia Miele@mobile. Pomocou nej kontrolujete stav vašich prístrojov a aplikácia vás informuje, keď sa, napríklad skončil program prania. Aj keď práve musíte plniť dôležitejšie úlohy.*

Viac informácií
MobileControl

Spontánna oslava o hodinu?

Chladnička už chladí! Perfektné príležitosti nepoznajú presné načasovanie. Aby ste si ich mohli vychutnať spontánne, vyvinuli sme pre vás aplikáciu MobileControl. S mobilným ovládaním máte všetko pod kontrolou aj na cestách. Svoju chladničku môžete s funkciou Super chladenie pripraviť na čerstvé lahôdky, ktoré o chvíľu prinesiete domov a chcete si ich vychutnať dokonale vychladené s vašimi priateľmi.*

Viac informácií
Služba s potravinami

Podľa receptu vám ešte niešo chýba?

Navarte si jednoducho to, na čo máte chuť – bez toho, aby ste museli ísť nakupovať. Ak ste sa inšpirovali receptami z aplikácie Miele@mobile, máte na dosah ruky potrebné prísady: Priamo z aplikácie si jednoducho objednáte prísady online pomocou služby s potravinami a tie vám budú doručené domov. Pohodlne niekoľkými kliknutiami – a bez straty času a bez nákupnej tašky.

Viac informácií
Interaktívny asistent Miele

Kopy bielizne?

S inteligentnou pomocou ich ľahko zdoláte. V niektorých situáciách sa radi spoľahneme na profesionálnu podporu – napríklad v prípade perfektnej starostlivosti o bielizeň. Interaktívny asistent Miele vám určí najvhodnejší program prania. Či už farebná alebo biela bielizeň, bavlna alebo zamat, silné alebo mierne znečistenie – s asistentom Miele dosiahnete vždy optimálny výsledok prania.

Viac informácií
Scout RX2 App

Nemáte čas na dôležité veci?

Nový robotický vysávač Miele Scout RX2 s MobileControl sa postará o váš domov, keď ste na cestách. Je jedno, kde práve ste – Vaše podlahy budú spoľahlivo vyčistené.

Viac informácií
SuperVision

Družný kruh v kuchyni?

A vždy viete, čo vaša bielizeň práve robí. Vychutnajte si to tu a teraz – predovšetkým v družnom kruhu vo vašej kuchyni. Z komfortu sieťového prepojenia vašich domácich spotrebičov môžete profitovať prakticky už prechodom okolo nich: S funkciou SuperVision máte stav vašich domácich spotrebičov vždy pod kontrolou bez toho, aby ste museli použiť svoj smartfón – celkom nenápadne na displeji vašich kuchynských spotrebičov*.

Viac informácií
Inteligentná domácnosť

Je moja inteligentná domácnosť naozaj inteligentná?

Až vtedy, keď si odsávač pár rozumie s osvetlením domácnosti. Inteligentná domácnosť je inteligentná až vtedy, keď sa všetky komponenty k sebe dokonale hodia. A želaný komfort sa dostaví až vtedy, keď budete môcť všetko ovládať centrálne. Prostredníctvom premyslených partnerských riešení sa dajú sieťovo prepojiteľné domáce spotrebiče Miele integrovať do aktuálnej inteligentnej domácnosti. Aby ste si mohli vychutnávať efektivitu a komfort sieťového prepojenia celej domácnosti.

Viac informácií
WiFiConn@ct

Chcete využívať výhody Miele@home?

Váš vstup do sveta vzájomne sieťovo prepojených domácich spotrebičov je jednoduchý – pretože systém Miele@home je veľmi jednoduchý a komfortný. Sieťové prepojenie jednotlivých domácich spotrebičov Miele prebieha prostredníctvom WiFiConn@ct – znamená to priame spojenie s vašim WLAN routerom, ktorý máte doma. Vaše sieťovo prepojené domáce spotrebiče môžete potom kontrolovať a ovládať* pohodlne cez smartfón alebo tablet prostredníctvom aplikácie Miele@mobile.

Viac informáciíV závislosti od prístroja a modelu
Často kladené otázky

Všetko o vzájomnom sieťovom prepojení

Máte otázky týkajúce sa domáceho sieťového prepojenia? Odpovede na najčastejšie kladené otázky sme zhrnuli na nasledujúcom odkaze.

Viac informácií

Príslušenstvo a čistiace prostriedky

Originálne príslušenstvo Prejsť do e-shopu Prehľad príslušenstva