Miele

#Life Beyond OrdinaryLen ak je technológia takto intuitívna, dostáva sa k slovu skutočná kreativita

Keď sa posunú hranice excelentnosti a všetko dookola ide hladko, dosiahne sa tento neobyčajný stav. Vtedy má všetko„flow“ – a môže sa ponechať voľný priebeh kreativite.

Posunúť hranice možného, to je výzva, ktorá nás motivuje ešte viac tvoriť a ísť ešte o krok ďalej. Pretože my chceme vyvíjať zabudovateľné kuchynské prístroje, ktoré predstavujú revolúciu v spôsobe varenia. Zabudovateľné kuchynské prístroje, ktoré vedia, čo chcete – skôr ako to viete vy sami.

"Keď máte voľnosť na to, aby ste dali voľný priebeh svojim nápadom, otvoria sa úplne nové možnosti."
Kyle ConnaughtonŠpičkový kuchár vyznamenaný 3 Michelinskými hviezdami

Umelec sa stretáva s tromi špičkovými kuchármi

Na oslavu najprelomovejšieho uvedenia zabudovateľných kuchynských prístrojov v histórii našej firmy sme zhromaždili pionierov z rôznych kreatívnych polí: ukážkové kuchynské technológie, troch z najrenomovanejších špičkových kuchárov sveta a jedného jedinečného umelca, ktorý tvorí inovatívne kvetinové inštalácie. S touto vynikajúcou kreatívnou spoluprácou ukazujeme našu požiadavku, chcieť vždy tvoriť výnimočné veci, úplne novým spôsobom.

Špičkoví kuchári Gaggan Anand, Kyle Connaughton a Helena Rizzo boli viackrát vyznamenaní – Michelinskými hviezdami alebo poprednými miestami v zozname „The World´s 50 Best Restaurants“. Azuma Makoto je jedinečný japonský botanický umelec, ktorý je na celom svete známy svojimi dychberúcimi kvetinovými sochami. Spoločne sa postavili do úlohy zistiť, na akú úroveň môžu pozdvihnúť svoje umenie variť s pomocou novej generácie 7000 zabudovateľných kuchynských prístrojov Miele.

"Niečo také som ešte nikdy nerobil – a nikdy by som to ani nepovažoval za možné."
Gaggan AnandNajlepšia ázijská reštaurácia 2015–2018

Pred jedlom, ktoré sa varí v ohni a ľade a jedlým zachytením momentu až po inštalácie, ktoré boli inšpirované silou prírody – títo štyria svojimi kreáciami pozdvihli umenie a kulinárstvo na novú úroveň.

Generácia 7000. Náš najintuitívnejší sortiment všetkých čias.

Objavte najrevolučnejšie inovácie, ktoré sme kedy vyvinuli. Rúra na pečenie, ktorá dokáže variť bez tepla. Zabudovateľné kuchynské prístroje, ktoré vás spoznajú a dokážu s vami interagovať. A inteligentné technológie, ktoré umožňujú, aby boli prístroje navzájom prepojené sieťou. Dizajn výrobku nie je len výnimočne intuitívny, ale aj na mimoriadne vysokej estetickej úrovni.

Pevne veríme v to, že technológia môže inšpirovať tvorivosť a pozdvihnúť ju na vyššiu úroveň. A keď k tomu dôjde, môžeme s tým dosiahnuť perfektné výsledky. To je tá miera zanietenia, entuziasmu a kvality, ktorú venujeme všetkým našim výrobkom.