Pre všetko, čo naozaj milujete.

Immer besser – byť vždy lepší v tom, čo je pre vás skutočne dôležité –
to je prísľub kvality Miele.

Výnimočné veci si zaslúžia tú najvyššiu kvalitu.

A kvalita je niečo veľmi osobného. Vieme, že plyšové zvieratko je niečo viac ako len hračka. Je to verný spoločník, ktorý nás chráni, utešuje a pozná všetky naše tajomstvá. Často celé desaťročia, a keď ho niekomu odovzdáme, častokrát ešte dlhšie. Obľúbené plyšové zvieratko je niečo celkom výnimočné. Preto vieme: výnimočné veci si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť, akú dokážeme poskytnúť.

Ručne tkaný koberec starej mamy, obľúbená detská šálka alebo nádherné šaty z Milána - čo by bol život bez vecí, ktoré tak milujeme, a s ktorými nás spájajú tie najkrajšie spomienky? A presne na to myslíme v spoločnosti Miele. Chceme, aby ste sa z vašich pokladov mohli tešiť čo najdlhšie. Preto predstavujeme kvalitu, ktorá je na celom svete rovnaká, a na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

Pre všetko, na čom vám skutočne záleží.

Naša motivácia:
vždy lepšia kvalita.

„Nebyť lacnejší, ale lepší ako konkurencia“ – to hovorili zakladatelia spoločnosti Miele už pred sto rokmi. Ako presadzujeme toto krédo až dodnes, vám predstaví Dr. Markus Miele a Dr. Reinhard Zinkann, konatelia spoločnosti štvrtej generácie.

Naša srdcová záležitosť:
prísľub kvality Miele.

Vyrábame sami a s vášňou.

Od odlievania kovov, cez produkciu plastových dielov, až po vývoj motorov a zhotovenie elektroniky - veľkú časť konštrukčných dielov našich spotrebičov vyrábame vo vlastnej réžii.

Kontroly kvality počas výroby.

Materiály už pri ich výbere testujeme na odolnosť a ich vplyv na životné prostredie - kontinuálne kontroly kvality uskutočňujeme aj počas výroby a montáže.

Každý spotrebič je 100% testovaný.

Nerobíme žiadne námatkové skúšky: pred dodaním je každý prístroj testovaný - podľa našich vlastných požiadaviek, ktoré sú z časti prísnejšie ako medzinárodne platné predpisy.

Vynikajúca kvalita a životnosť. Vyrobené spoločnosťou Miele.

So značkou Miele investujete do kvality a dlhej životnosti. Je dobré vedieť, že nákup nového produktu značky Miele sa z dlhodobého hľadiska oplatí.

Vysoko kvalitné, ekologické materiály.

V otázkach kvality a životnosti máme tie najvyššie štandardy. Preto sa dnes naše domáce spotrebiče skladajú z väčšej časti z kovu, ktorý je odolný a najmä recyklovateľný.

Riadenie kvality so systémom.

Len v samotnom hlavnom sídle spoločnosti v meste Gütersloh pracuje 70 zamestnancov na oddelení riadenia kvality a na všetkých dvanástich prevádzkach je to 250 kolegov, ktorí sa zaoberajú len kvalitou produktov.

Prvotriedne produkty, ktoré vás potešia.

Vášeň pre puristický dizajn: Miele ArtLine.

Stanovte nové štandardy s Miele ArtLine – dizajnová línia bez rukovätí pre vašu prémiovú kuchyňu s funkciou Touch2Open a technológiou SoftOpen.

Perfektne dávkovaná čistota: Miele W1 so systémom TwinDos.

Zažite TwinDos – jedinečný systém tekutého pracieho prostriedku: Vaša práčka Miele so systémom TwinDos dávkuje prací prostriedok absolútne presne a automaticky za vás.