Vyrazí, keď vyrazíte Vy. 

Nový robotický vysávač Scout RX2.
Miele.  Pre všetko, čo naozaj milujete.

Jedinečná deľba práce

S vysávačom Scout RX2 si domáce práce podelíte celkom jasne. Ráno odídete a večer sa vrátite do čistého bytu. Medzitým totiž Scout RX2 presne vie, čo má robiť. A vy budete mať o tom vždy prehľad. Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete robotický vysávač ovládať aj na cestách.

MobileControl

Neobmedzený prístup

Scout RX2 môžete pohodlne ovládať smartfónom alebo tabletom z domu aj na cestách. Aplikácia ponúka prehľad všetkých dôležitých informácií a možností obsluhy.

Viac informácií

MobileControl

Neobmedzený prístup

Počas chodu sa vytvorí mapa, na ktorej môžete sledovať trasu. Plánovanie časov vysávania, vylúčenie určitých oblastí alebo využitie iných funkcií – cez smartfón je to celkom jednoduché.

Vzdialený prístup funguje pomocou prepojenia s cloudovým serverom Miele a domácou internetovou sieťou, do ktorej je vysávač Scout RX2 prihlásený.

Menej informácií

Home Vision

Naživo z domu

Funkcia Home Vision umožňuje prostredníctvom prenosu naživo odoslať kamerový obraz vysávača Scout RX2 priamo do mobilného koncového zariadenia. Tak sa môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek pozrieť, či je vo Vašom dome či byte všetko v poriadku.

Viac informácií

Home Vision

Naživo z domu

Kamerový obraz sa nenahráva ako videozáznam, ale sa prenáša jednorazovo v reálnom čase.
Bezpečnosť nadovšetko: preto sa obraz prenáša v kódovanej forme. U odosielateľa sa údaje zakódujú a dekódujú sa znovu až u príjemcu.

Menej informácií

Tvrdé podlahy či koberce – vďaka štvorstupňovému čistiacemu systému povysáva RX2 prach až do poslednej čiastočky.

Quattro Cleaning Power

Dokonalé čistenie

Za svoj silný čistiaci výkon vďačí Scout RX2 novému saciemu systému Quattro Cleaning Power, ktorý pozostáva zo štyroch prvkov.

Viac informácií

Quattro Cleaning Power

Dokonalé čistenie

Výklopné postranné kefy čistia kúty aj okrajové oblasti a nečistoty zametú spoľahlivo pod prístroj. O zachytenie hrubých nečistôt sa stará predný nasávací otvor s kefovým valcom. Zostávajúce jemné nečistoty sa zachytia pomocou silného prúdu vzduchu cez zadný nasávací otvor. Bezkefový motor disponuje vďaka vysokému počtu otáčok silným sacím výkonom – pritom pracuje mimoriadne energeticky efektívne.

Menej informácií

Corner Brush

Čistenie všetkých zákutí

Postranné kefy sú upevnené na výklopných postranných ramenách, ktoré presahujú cez prístroj. Tak sa aj kúty a okrajové oblasti dajú vyčistiť bez akýchkoľvek problémov. Ak sa Scout RX2 približuje k prekážke, jednoducho postranné ramená zasunie naspäť.

Majte vždy všetko pod kontrolou

Vďaka výbave vo forme predných kamier a snímačov sa Scout RX2 pohybuje po byte samostatne, systematicky a opatrne.

Stereo kamerový systém

Najlepšia orientácia

Scout RX2 sa orientuje pomocou svojich dvoch predných kamier a zaznamenáva priestor z rôznych uhlov pohľadu.

Viac informácií

Stereo kamerový systém

Najlepšia orientácia

Stereo kamerový systém umožňuje, aby Scout RX2 registroval priestory a objekty v trojdimenzionálnej forme a vypočítal vzdialenosť od objektov. Vďaka neustálej lokalizácii objektov v priestore zisťuje prístroj odchýlky od kurzu a koriguje ich. Aj v komplexnejších priestorových štruktúrach sa Scout RX2 pohybuje úplne neomylne a vysáva mimoriadne spoľahlivo.

Menej informácií

3D Smart navigácia

Lepšie rozpoznávanie priestorov

Porovnanie systému s robotickými vysávačmi s inou navigáciou ukazuje, prečo je vysávač Scout RX2 oveľa lepší ako ostatné. Vďaka novej navigácii 3D Smart prechádza prístroj miestnosťami systematicky. Tak dokáže šikovne obísť prekážky a po dokončení vysávania sa spoľahlivo vráti do dobíjacej stanice.

Viac informácií

3D Smart navigácia

Lepšie rozpoznávanie priestorov

Tajomstvom vylepšenej navigačnej technológie je kombinácia stereo kamerového systému, gyrosenzora, 10 infračervených snímačov, ako aj kvalitnej elektroniky a softvéru. To umožňuje aj navigáciu potme.

V porovnaní s tým jednoduché robotické vysávače často nedokážu rozpoznať geometriu priestorov. Naslepo jazdia po izbe a čistia iba s medzerami a vynechanými miestami.

Menej informácií

Furniture Protection

Predvídavosť na cestách

Aby sa predišlo kolíziám, sníma dráhu 7 infračervených snímačov v prednej oblasti a 3 infračervené snímače pod prístrojom – nábytok a prekážky sa tak rýchlo rozpoznajú a obídu. Okrem toho sú tu dve predné kamery, ktoré merajú vzdialenosť od predmetov v okolí.

Viac informácií

Furniture Protection

Predvídavosť na cestách

Vďaka súhre obidvoch systémov sa výrazne redukuje miera kolízií s nábytkom. Pádom zo schodov vyšších ako 4 cm spoľahlivo zabraňujú 3 infračervené snímače pod prístrojom.

Menej informácií

Vysávač Scout RX2 vyčistí podlahy celkom samostatne a dôslednejšie ako väčšina ostatných robotických vysávačov. Vďaka svojmu inteligentnému systému a dobe chodu až 120 minút sa stane spoľahlivým pomocníkom, ktorého sa už nebudete chcieť vzdať (vybavenie prístrojov je závislé od ponuky príslušnej krajiny).

Pekne rafinované

Mohlo by vás ešte zaujímať

Voľne stojace kávovary CM

Objavte kúzlo skvelej kávy. Jednoduchým stlačením tlačidla ulahodíte každej chuti.

Značka Miele

V živote sú veci, ktoré nám prinášajú radosť. Miele, pre všetko, čo naozaj milujete.