• Vitajte v Miele Professional!

Umývacia technika

Vďaka prístrojom Miele Professional sú dokonalé výsledky umývania samozrejmosťou. Jedinečný umývací systém Miele na čerstvú vodu, ako aj profesionálne tankové umývačky pre veľké množstvá riadu, spájajú dokonalú čistotu a hygienickú bezpečnosť s extrémne krátkymi dobami chodu a najlepšími výsledkami čistenia.

Viac o umývacej technike

Technika pre práčovne

Technika pre práčovne Miele Professional sa postará o hygienicky čistú bielizeň. Patentované technológie, ako napríklad voštinový bubon, maximálne šetria textil pri tom najlepšom výkone prania a sušenia. O záverečné žehlenie na najvyššej úrovni sa postarajú mangle Miele Professional.

Viac o technike pre práčovne

Zdravotnícka technika

Systém bezpečnosti – pre vynikajúce výsledky čistenia a sterilizácie. Ošetrenie nástrojov a laboratórneho skla na najvyššej úrovni vďaka inovatívnej technike prístrojov Miele Professional, rozsiahlemu programu príslušenstva a ošetrujúcim programom presne na mieru pre príslušné použitie.

Viac o zdravotníckej technike

Servis

Kúpou výrobku Miele Professional zároveň získate ten najlepší servisný program. Ponúkame vám vynikajúcu technickú podporu priamo od výrobcu, od našich špeciálne vyškolených servisných technikov. Môžete sa sústrediť na to najdôležitejšie: na svoju odbornú činnosť.

Viac o servise