Tlačové správy Miele

11Tlačové správy
 

Tlačová správa 11/2019

Za dokonalým pôžitkom z kávy sa skrýva nielen výber kvalitných zŕn a dodržanie správneho postupu, ale predovšetkým voľba kvalitného kávovaru. Nové vstavané kávovary Miele generácie 7000 sú pripravené vyhovieť všetkým požiadavkám. V troch oddelených nádobách uchovajú rôzne druhy zŕn a dokážu pripraviť až 25 rozdielnych nápojov; to všetko pri neuveriteľne tichej prevádzke.

Tlačová správa 11/2019
 

Tlačová správa 10/2019

Robustné, výkonné, rýchle a všestranné: to všetko platí pre „malé obry“ – najmenšie priemyselné práčky a sušičky od Miele. Nová generácia prístrojov zabodovala kvalitným dizajnom a inovačným potenciálom na odovzdávaní prestížnej ceny Red Dot Design Award, ktorá je jednou z najvýznamnejších svojho druhu na svete. Toto ocenenie získal produktový rad Performance Plus.

Tlačová správa 10/2019
 

Tlačová správa 9/2019

Kulinárske umenie môžete dotiahnuť do dokonalosti vďaka novému intuitívnemu radu kuchynských spotrebičov Miele. Príprava jedla spôsobom podľa vašich preferencií je s rúrami na pečenie, parnými rúrami a mikrovlnkami generácie 7000 povýšená na zážitok z varenia. Modely produktov sú vybavené radom jedinečných funkcií - napríklad svetovou novinkou TasteControl či inováciami FoodView a MotionReact, ktoré pri varení poskytujú inteligentnú asistenciu a pomáhajú predísť drobným nehodám. Vďaka tomu ponechávajú viac priestoru pre to dôležité: tvorivosť a inšpiráciu pri varení i viac času pre hostí.

Tlačová správa 9/2019
 

Tlačová správa 8/2019

Jasné tvary, vysoko kvalitné materiály, detailné spracovanie a intuitívne ovládanie, to sú prvky konceptu dizajnu generácie 7000, realizované v štyroch novonavrhnutých radoch a troch farebných prevedeniach, aj vo verzii s prvkami z nerezovej ocele. Miele tak ponúka zodpovedajúce riešenie pre akýkoľvek štýl interiérového dizajnu, ktoré sa buď diskrétne integruje do okolitého prostredia alebo výrazne vynikne. 

Tlačová správa 8/2019
 

Tlačová správa 7/2019

S generáciou 7000 Miele vymieňa celý sortiment svojich zabudovateľných kuchynských spotrebičov: od rúr na pečenie, varných dosiek, parných rúr, kávovarov až po umývačky riadu. Generácia 7000 so štyrmi novými dizajnovými radmi poskytuje inšpiráciu pre takmer každý štýl vybavenia kuchyne. Ďalším prínosom je jednoduchosť, s akou nové spotrebiče Miele privedú svojich používateľov k vynikajúcim kulinárskym výsledkom. 

Tlačová správa 7/2019
 

Tlačová správa 6/2019

Celoplošná indukcia je bezpochyby kráľovskou triedou medzi varnými doskami, pretože ponúka maximálnu slobodu pri varení. Na varnú dosku možno umiestniť až šesť hrncov, panvíc alebo pekáčov a ľubovoľne s nimi hýbať. S indukčným systémom sa varí rýchlo, spotreba energie zostáva nízka a sklokeramický povrch sa jednoducho čistí. Všetky tieto výhody majú aj najnovšie modely novej generácie varných dosiek KM 7000 od spoločnosti Miele. 

Tlačová správa 6/2019
 

Tlačová správa 5/2019

Nemecký výrobca domácich spotrebičov Miele prináša jedinečnú slobodu v umývaní riadu, a to vďaka funkcii AutoDos s integrovaným dávkovačom čistiaceho prostriedku PowerDisk. Unikátny systém automaticky dávkuje práškový čistiaci prostriedok špeciálne vyvinutý na tento účel priamo do umývačky riadu. Tú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie a naprogramovať aj na diaľku cez mobil či tablet.

Tlačová správa 5/2019
 

Tlačová správa 4/2019

Spoločnosť Miele oslavuje v roku 2019 neuveriteľných 120 rokov na trhu. Jej príbeh sa začal písať v roku 1899 v nemeckom Herzebrocku, kedy technik Carl Miele a obchodník Reinhard Zinkann založili firmu na výrobu odstrediviek mlieka. Pri príležitosti 120. výročia spoločnosť Miele do ponuky pripravila jubilejné modely z celého sortimentu a zákazníci tak budú môcť využiť  atraktívne ceny spotrebičov a novinky z dielne Miele.

Tlačová správa 4/2019
 

Tlačová správa 3/2019

Výrobca špičkových domácich spotrebičov Miele chce byť k svojim zákazníkom o čosi bližšie. Načúva ich požiadavkám a práve kvôli ich potrebám uvádza na krátky čas opäť do ponuky práčku, ktorá sa ako jediná  zo súčasných modelov Miele môže umiestniť pod pracovnú dosku. Kvôli nedostatku miesta v kúpeľni sa totiž začínajú práčky čoraz častejšie umiestňovať ako súčasť kuchynskej linky.

Tlačová správa 3/2019
 

Tlačová správa 2/2019

Stravovať sa zdravo ide aj bez veľkých škrtov v jedálničku. S parnou rúrou Miele DG 6010 navaríte bez použitia oleja, a zároveň sa vám otvorí svet plný chutí, ktoré sú pohladením pre zmysly. Zelenina, pečené ryby či mäso zostanú šťavnaté, ale zachovajú si svoju prirodzenú farbu, živiny a o 50 % viac vitamínov. Pripraviť nezabudnuteľný zážitok pre náročných gurmánov či rýchly a zdravý obed pre rodinu nebolo nikdy jednoduchšie.

Tlačová správa 2/2019
 

Tlačová správa 1/2019

Miele opäť posúva hranice v starostlivosti o bielizeň na vyššiu úroveň a svoj produktový rad rozširuje o práčku a sušičku najvyššej triedy - Miele Passion. Vzájomne sú perfektne kompatibilné, dajú sa usporiadať do veže a vďaka tomu ušetriť priestor. Funkcia AllWater navyše umožňuje využívanie alternatívnych zdrojov energie.

Tlačová správa 1/2019
Ansprechpartner

Kontaktný partner

Zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail, ak máte nejaké otázky alebo želania. Radi vám pomôžeme.