O nás

Dobré dôvody rozhodnutia pre Miele

Prísľub značky: Immer Besser

V prospech značky Miele hovorí mnoho dobrých dôvodov. Od založenia v roku 1899 spoločnosť Miele neustále napĺňa svoj prísľub „Immer Besser“ („Vždy lepší“). Čo tým myslíme: Neustále robíme všetko pre to, aby sme boli „Immer Besser“, ako všetci ostatní poskytovatelia, a „Immer Besser“, ako sme boli v minulosti. Pre našich zákazníkov to znamená ubezpečenie, že voľbou spoločnosti Miele uskutočnili dobré rozhodnutie – pravdepodobne na celý život.

Dokonalá kvalita

Či už ide o starostlivosť o bielizeň, vysávače alebo kuchyňu: Pred uvedením na trh musia spotrebiče Miele splniť prísne požiadavky testov zaťaženia a odolnosti. O tom, že spoločnosť Miele je považovaná za najlepšiu voľbu, svedčia aj mnohé popredné priečky, ktoré dosiahla v testoch organizácie Stiftung Warentest.

Dizajn Miele

Náš dizajn symbolizuje inováciu, hodnotu a nadčasovú eleganciu. Formuje vzťah medzi človekom a produktom, spĺňa očakávania, zjednodušuje manipuláciu a vytvára dôveru. O tom, že sa to spoločnosti Miele mimoriadne darí, svedčí množstvo ocenení pre prvotriedny dizajn produktu.

Udržateľnosť

Ochrana ľudí a životného prostredia, zodpovedné podnikanie aj pre budúce generácie. To pre nás znamená udržateľnosť. Konkrétne: Energetická účinnosť a šetrenie zdrojov v produktoch a pri ich výrobe, ako aj zodpovednosť za pracovníkov a spoločnosť. Spoločnosť Miele je držiteľom nemeckého ocenenia za udržateľnosť, členom organizácie OSN pre trvalú udržateľnosť Global Compact a signatárom „charty rôznorodosti“.

REACH – informácie o kritických látkach

Informácie o kritických látkach podľa čl. 33 európskeho nariadenia 1907/2006.

Udržateľnosť

Rok 2020 je veľmi náročný, ale my v spoločnosti Miele veríme, že nás čakajú lepšie časy.
Immer besser.

 

 

 

História

Dve rodiny, jeden podnik: Spoločnosť Miele, ktorú pred 125 rokmi založili technik Carl Miele a obchodník Reinhard Zinkann, dodnes vlastnia výlučne ich priami potomkovia. S jedenástimi pracovníkmi, štyrmi sústruhmi a jednou vŕtačkou priniesli Miele a Zinkann v roku 1899 v Herzebrocku na trh prvé odstredivky mlieka a zmaselňovače. Ich hlavné motto „Immer Besser“ („Vždy lepší“) charakterizuje spoločnosť dodnes.

Pobočky po celom svete

Z východného Vestfálska do celého sveta: V súčasnosti je spoločnosť Miele zastúpená v takmer 50 krajinách/regiónoch prostredníctvom vlastných predajných spoločností a na ďalších 50 trhoch prostredníctvom dovozcov.

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU

OD ROKU 1899, SME NIKDY NEBOLI SPOKOJNÍ S TÝM NAJLEPŠÍM.

Skupina Miele

Filozofia

Značka Miele je rodinný podnik zameraný na kvalitu

Manažment

Skupinu Miele kontrolujú rovným dielom štyria konatelia a dvaja riaditelia

Obchodný vývoj

Stály rast obratu a počtu pracovníkov

Chcete zistiť viac?

Miele Corporate Website