Čistiace prostriedky Miele

S čistiacimi prostriedkami Miele dosiahnete perfektné výsledky jednoducho a spoľahlivo.Prostriedky boli vyvinuté a odskúšané vo vlastných laboratóriách značky Miele v spolupráci s vybranými dodávateľmi.Zloženie jednotlivých prostriedkov je dokonale prispôsobené vašim spotrebičom Miele.

Jednoducho perfektné pranie. S Miele.

Pre neustále dosahovanie optimálnych výsledkov je dôležité aj používanie správnych pracích prostriedkov. Nie každý bežne predávaný prací prostriedok vyperie v každej práčke rovnako dobre. Preto existujú pracie prostriedky špeciálne pre automatické práčky Miele.

Jednoducho perfektné umytie. S Miele.

Umývacie programy rôznych výrobcov spotrebičov sa dnes výrazne odlišujú. Z toho vyplýva, že nie každý bežne dostupný umývací prostriedok dokáže rovnako dobre pôsobiť v každej umývačke riadu. Preto sú teraz k dispozícii aj špeciálne pre umývačky riadu Miele.

Príjemná sviežosť zo sušičky

S Vašou sušičkou Miele si okamžite vychutnáte mimoriadny komfort dlhotrvajúcich, vyvážených zážitkov z vône. Flakóny Miele s vôňou zahalia Vašu bielizeň pri sušení do Vašej obľúbenej vône.

Najlepšia starostlivosť pre dlhoročnú spoľahlivosť.

Domáce spotrebiče Miele sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, vysokou funkčnosťou a nadčasovým dizajnom. Starostlivosťou o spotrebiče Miele ošetrovacími prostriedkami Miele zabezpečíte, že Vaše spotrebiče sa nepoškodia a budú dlhšie vyzerať ako nové.

UltraPhase – vyrobené pre dokonalé výsledky

Miele prinieslo revolúciu v starostlivosti o bielizeň: žiadny iný systém tekutých pracích prostriedkov neperie bielu i farebnú bielizeň tak dôkladne ako dvojfázový systém Miele.

PowerDisk - Granule na umývanie riadu s automatickým dávkovaním

PowerDisk automaticky dávkuje správne množstvo granúl do umývačky riadu v správnom čase, čím zabezpečuje plné využitie potenciálu umývačky riadu Miele AutoDos. Po umiestnení urobí prácu za vás a vy si môžete vychutnať vysoko efektívne a ekologické umývanie riadu.

Na začiatok stránky