V prospech značky Miele hovorí mnoho dobrých dôvodov.
O šiestich z nich sa dočítate tu.

Od založenia v roku 1899 spoločnosť Miele neustále napĺňa svoj prísľub „Immer Besser“ („Vždy lepší“).Čo tým myslíme: Neustále robíme všetko pre to, aby sme boli „Immer Besser“, ako všetci ostatní poskytovatelia, a „Immer Besser“, ako sme boli v minulosti. Našim zákazníkom chceme uľahčiť a spríjemniť ich bežný život stále lepšími produktami. Pre našich zákazníkov to znamená ubezpečenie, že voľbou spoločnosti Miele uskutočnili dobré rozhodnutie, pravdepodobne na celý život.

Kvalita Miele

Pre dokonalé výsledky platí už viac ako 120 rokov nasledovné: Na značku Miele sa môžete spoľahnúť. Ako jediný výrobca v odvetví svoje produkty, medzi ktoré patria práčky, sušičky, umývačky riadu či rúry na pečenie, testujeme až na 20-ročnú životnosť.
Tým Vám súčasne ponúkame jedinečnú spoľahlivosť a bezstarostnosť. Zákazníci na celom svete preto značke Miele zostávajú verní a odporúčajú ju aj ďalej. Aj pre budúcnosť platí: Pri otázke spoľahlivosti a dlhej životnosti našich spotrebičov nerobíme žiadne kompromisy.

Technológia Miele

Značka Miele predstavuje fascinujúcu technológiu a špičkové výsledky pri minimálnej spotrebe energie. To platí pre hygienickú a šetrnú starostlivosť o vašu bielizeň, vaše podlahy a váš riad, ako aj rôznorodé pôžitkárske zážitky pri varení či pečení. To zabezpečujú mnohé inovatívne funkcie výbavy, ktoré nájdete iba u značky Miele. Dôkazom toho je zisk nespočetného počtu prvých miest v najrenomovanejších testoch produktov všade na svete.

Remeselné umenie Miele

Spoločnosť Miele predstavuje skutočné remeselné umenie, v ktorom sa snúbi vízia, presnosť a veľa lásky k detailu
. Každý z našich produktov je vyrobený podľa najvyšších štandardov a podlieha obsedantnej kontrole kvality až po individuálnu kontrolu povrchov bielou rukavicou. Od rukovätí, ktoré sú frézované z jedného kusu kovu, až rozmery, ktoré sú vzájomne
zosúladené naprieč všetkými skupinami produktov. Každý prvok je ďalším krokom na našej ceste k absolútnej dokonalosti. Nič pre nás nie je dôležitejšie, ako aby ste sa zo svojich produktov Miele tešili čo najdlhšie.

Servis Miele

Zákazníci Miele si vychutnávajú preferenčné zaobchádzanie: Zaručuje to náš rýchly a efektívny servis, ktorý bol viacnásobne ocenený ako jeden z najlepších v odvetví. Dokonca aj ak požadujete individuálne zaškolenie pri práci so spotrebičmi alebo profesionálne čistenie svojich spotrebičov Miele, radi vás navštívime u Vás doma. Sme tu vždy pre Vás. Sľubujeme!

Dizajn Miele

Spoločnosť Miele predstavuje jasné tvary, nadčasovú eleganciu a intuitívne ovládanie. Či
už pomocou klasického otočného voliča, decentného snímača alebo dotykového
displeja s vysokým rozlíšením: ovládanie spotrebičov Miele je jednoduché a zábavné. Nikde inde nenájdete porovnateľnú rozmanitosť starostlivo zosúladených dizajnových línií a farebných svetov pre najrôznejšie vzhľady kuchynského nábytku. Je jedno, ako zariadite svoju kuchyňu: Miele sa k Vám bude perfektne hodiť.

Značka Miele

V mnohých krajinách je značka Miele najžiadanejšou značkou v odvetví. Na svojom domácom trhu v Nemecku bola značka Miele dokonca naprieč všetkými odvetviami zvolená za najlepšiu produktovú značku všetkých čias („best brand ever“). Takáto značka mnohé prezrádza aj o svojich používateľoch: Zákazníci Miele kladú vysoké nároky na výkon aj znášanlivosť svojich domácich spotrebičov so životným prostredím. Kto si kúpi značku Miele, ten dokáže, že má zmysel pre kvalitu aj štýl.