Predĺžená záruka Miele

Ponúkame vám exkluzívnu záruku Miele až na 125 mesiacov. V rámci našich akčných ponúk môžete získať predĺženú záruku zadarmo, alebo si na jednotlivé prístroje môžete zakúpiť predĺženú záruku na 125 mesiacov.

 

Pre zakúpenie predĺženej záruky online sa prosím prihláste do svojho zákazníckeho účtu, registrujte svoj spotrebič a potom si môžete zakúpiť požadovanú predĺženú záruku.

Bezstarostnosť s predĺženou zárukou

 

Dlhá životnosť, optimálny komfort a maximálna kvalita. Nákup produktu značky Miele je tá najlepšia voľba. Prajete si maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť svojho nového spotrebiča? Úhradou jednorazového paušálneho poplatku Vám spoločnosť Miele ponúka exkluzívnu záruku na dobu 125 mesiacov.

Predĺžená záruka Miele znamená bezstarostnosť aj po uplynutí zákonnej záruky. Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť a kompetentné riešenie problémov súčasne.

Miele poskytuje pri kúpe prístroja štandardnú dvojročnú záruku výrobcu. Platnosť predĺženej záruky Miele začína v nadväznosti na štandardnú záruku a je platná po dobu ďalších troch alebo ôsmich rokov (podľa zvolenej dĺžky predĺženej záruky).

Predĺženú záruku Miele si môžete zakúpiť výhradne na nový prístroj obstaraný u autorizovaného predajcu na území Slovenskej republiky. Môžete si ju tiež zaobstarať u svojho servisného technika Miele alebo priamo v našich predajniach Miele Experience Center a Miele Center v Bratislave.

Predĺženú záruku Miele je možné zakúpiť na vstavané kuchynské prístroje, chladiace prístroje (okrem prístrojov MasterCool), práčky, sušičky, mandle a voľne stojace umývačky Miele. Výhody z nej plynúce sa vzťahujú vždy ku konkrétnemu prístroju, ktorý je špecifikovaný výrobným číslom.

Predĺženú záruku Miele nie je možné zakúpiť na vysávače, žehliaci systém FashionMaster, vstavané alebo voľne stojace kávovary, prístroje Ranges, prístroje MasterCool a prístroje Miele Professional. Predĺženú záruku Miele nie je možné uplatniť pri používaní prístrojov pre firemné, živnostenské či komerčné účely.

 

Podrobné podmienky predĺženej záruky Miele

Výhody pre vás

Cena predĺženej záruky Miele podľa dĺžky platnosti:

Predĺžená záruka na

5 rokov*


150 €

Cena za spotrebič vrátane DPH

Predĺžená záruka na

125 mesiacov*


330 €

Cena za spotrebič vrátane DPH

* Predĺženú záruku Miele je možné zakúpiť v priebehu jedného roka po zakúpení prístroja.

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka na 5 rokov alebo na 125 mesiacov

Pre zakúpenie predĺženej záruky online sa prosím prihláste do svojho zákazníckeho účtu, registrujte svoj spotrebič a potom si môžete zakúpiť požadovanú predĺženú záruku.

Záruka Miele

2-ročná záruka výrobcu Miele

Na všetky domáce prístroje Miele vám po dobu dvoch rokov od dátumu nákupu poskytujeme záruku výrobcu. V tomto období vám zadarmo odstránime všetky výrobné závady alebo závady týkajúce sa vady materiálu. Platia záručné podmienky Miele.

Akčné ponuky Miele

Predĺžená záruka zadarmo

Kvalite našich produktov veríme! Preto ponúkame na radu produktov predĺženú záruku zdarma. Pozrite sa nižšie, aké predĺžené záruky aktuálne ponúkame zadarmo v rámci našich akčných ponúk.

Pre všetky vreckové podlahové vysávače Miele

Predĺžte si záruku na váš vysávač Miele o 125 týždňov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite akýkoľvek podlahový vysávač Miele (nevzťahuje sa na tyčové, kefové a robotické vysávače) súčasne s XXL balením originálnych vreciek Miele HyClean a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele dodatočnú predĺženú záruku o 125 týždňov zadarmo. 

Predĺžte si záruku na sortiment chladenia

O 125 týždňov dlhšia záruka

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele od nás získate o 125 týždňov dlhšiu záruku na celý prístroj úplne zadarmo. Na získanie záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením online registračného formulára. 

Akcia platí do 31.12.2024