KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU.

UŽ VIAC AKO 120 ROKOV VYRÁBAME PRÍSTROJE S DLHOU ŽIVOTNOSŤOU.

Ani perfektná kvalita neznamená nič bez dlhotrvajúcej spoľahlivosti. Spájame inovácie s majstrovským remeslom - pretože len precízny prístup ku každému detailu zaručí, že sa na naše prístroje budete môcť dlho spoľahnúť.

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU.

Remeslo

OD ROKU 1899, SME NIKDY NEBOLI SPOKOJNÍ S TÝM NAJLEPŠÍM.

Každá inovácia je pre nás viac ako dôvodom na oslavu. Je výzvou vytvoriť niečo ešte lepšie. Preto vyrábame vlastné súčiastky, sami odlievame železo. Dokonca vyrábame i stroje, ktoré vyrábajú naše prístroje. Pretože úsilie o dokonalosť je v našej DNA. Hovoríme tomu: Immer Besser.

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU.

TESTUJEME AŽ 10 000 HODÍN* – TO JE DÔKAZ SKUTOČNÉHO VÝKONU.

WTam, kde sú ostatní spokojní po niekoľkých kolách testovania, my pokračujeme ďalej. Zatiaľ čo niektoré motory automobilov sú testované 3 000 hodín, my testujeme výkon až na 10 000 hodín*. Vlastne až 30 % času vývoja venujeme testovaniu. Aby sme vám zaručili tie najlepšie výsledky - rok čo rok.

*Pre viac informácií kliknite tu.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ JE SKUTOČNÁ UDRŽATEĽNOSŤ

Predstavte si, že namiesto viacerých práčok alebo umývačiek riadu v priebehu rokov, vám bude stačiť len jedna. Jedna, ktorej výkon na vás nadchne aj po rokoch: pritom použijete menej vody, menej energie a menej čistiacich prostriedkov. Aby vaša spotreba bola čo najnižšia a vy ste pre udržateľnosť robili tú správnu vec.

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU.

Udržateľnosť

UMÝVAČKY RIADU

KUCHYŇA

VYSÁVAČE

PRÁČKY

*Pre viac informácií kliknite tu.

Na začiatok stránky