Servis Miele

Objavte našu komplexnú podporu v prípade opravy, ako aj ďalšie zaujímavé servisné balíky pre spotrebiče Miele. Sme tu pre vás.

Inštruktážne videá

Zistite pomocou našich videí, ako môžete malé problémy so svojimi prístrojmi vyskúšať vyriešiť sami. Neviete si rady s čistením, údržbou alebo so správnym zaobchádzaním vášho prístroja? Pozrite sa na naše inštruktážne videá.

Nové servisné stredisko

Od 1.4. 2024. sme pre vás otvorili nové servisné stredisko Miele.

Sme vždy vo vašej blízkosti

Rezervovať stretnutie s technikom

Ak si potrebujete dojednať termín opravy naším servisným technikom Miele, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0800 MIELE1 (0800 643 531) alebo online, využitím nášho kontaktného formulára. Servisná služba Miele je vám vždy k dispozícii.

Excelentný servis

Kvalita nášho zákazníckeho servisu sa kontroluje pravidelnou anketou medzi zákazníkmi spoločnosti Miele a okrem toho aj kontrolou nezávislých inštitútov. To platí tak pre naše produkty, ako aj pre našu servisnú službu.

Vďaka vlastnej sieti veľmi dobre vyškolených technikov zákazníckeho servisu Miele vám môžeme zaručiť najkratšie príjazdové vzdialenosti a vďaka tomu aj najrýchlejší reakčný čas, aby ste svoj spotrebič vo veľmi krátkom čase mohli opäť používať s najväčšou spokojnosťou.

Prémiová inštalácia

 

Aby vám váš nový domáci spotrebič Miele prinášal dlho radosť a úžitok, ponúkame vám jeho bezpečnú inštaláciu a kompletné sprevádzkovanie servisnou službou spoločnosti Miele.

Poradenstvo u vás doma

Máte už riadne nainštalované spotrebiče, prečítali ste si návod na obsluhu, ale napriek tomu by ste uvítali odborné vysvetlenie obsluhy prístroja? Skontrolujeme zapojenie prístrojov, nastavíme ich a uvedieme do prevádzky, radi vysvetlíme ich obsluhu.

Preventívna prehliadka Miele

Zachovajte hodnotu svojho prístroja Miele a doprajte si jeho profesionálne vyčistenie a ošetrenie odborníkom Miele. Vďaka našim servisným službám sú vaše prístroje vždy v tej najlepšej kondícii.

Predĺženie záruky

Miele vám na všetky prístroje poskytne záruku v dĺžke 24 mesiacov. Pokiaľ by ste sa chceli „poistiť“ na ešte dlhšiu dobu, ponúka vám Miele možnosť rozšírenia záruky prostredníctvom Predĺženej záruky Miele.

Návody na použitie

Tu nájdete návody na použitie k spotrebičom Miele.

Prospekty a informácie

Poskytujeme vám množstvo informačných materiálov, ako sú prospekty a príručky.

Servisný asistent

Servisný asistent vám odpovie na vaše otázky a pomôže čo najefektívnejšie vyriešiť problém.

Originálne náhradné diely Miele

Použitie originálnych dielov Miele zaručí, že vám prístroje Miele budú aj naďalej poskytovať požadovaný komfort. Odporúčame, aby ste vykonávaním opráv poverovali výhradne techniky servisnej služby Miele alebo pracovníkov autorizovaného servisu.

3D4U – pokyny k 3D tlači

Pod označením 3D4U ponúka značka Miele odteraz zadarmo na stiahnutie príslušenstvo pre 3D tlačiareň u Vás doma. Vyrobte si svoje vlastné príslušenstvo sami.

Profesionálny servisný technik

Vzhľadom na hustú sieť veľmi dobre vyškolených technikov servisnej služby Miele môžeme zaistiť krátke príjazdové vzdialenosti a vďaka tomu aj najkratšie možné reakčné doby. Pre vás to znamená, že svoj prístroj budete môcť zase čoskoro využívať na svoju plnú spokojnosť.

Nájsť predajcu Miele vo svojom okolí