Správny vysávač pre každú domácnosť

Vysávače, na ktoré sa môžete spoľahnúť

V spoločnosti Miele nájdete vysávače pre každú domácnosť bez ohľadu na veľkosť alebo typ podlahy.
Rôzne komfortné funkcie zabezpečujú čistý a hygienický domov – od časovo ovládaných, automatických vysávačov až po filtrovanie baktérií a vírusov proti alergii a pod.

Dobíjací vysávač

Náš inovatívny dizajn vysávačov 3 v 1 v kombinácii s výkonným akumulátorom Vám ponúka bezproblémový dosah na všetky miesta a flexibilné čistenie všetkých podlahových krytín. Jednoducho a rýchlo vymeňte rôzne ergonomické dizajny pre pohodlnú obsluhu a ešte väčší komfort.

Triflex HX1

Triflex HX2

Triflex HX2 Pro

Vysávače bez vrecka

Hygienické vyprázdnenie stlačením tlačidla v kombinácii so zvyčajnou kvalitou a výkonom Miele. S antialergickými možnosťami, samočistiacim filtrom a prvotriednym sacím výkonom na zachytenie rôznych nečistôt: Od hrubých nečistôt až po jemný prach a všetko medzi tým.

Blizzard CX1 Excellence PowerLine

Vysávače s vreckom

Klasický dizajn z dobrého dôvodu: Naše modely s vreckom nie je potrebné často vyprázdňovať, efektívne zachytávajú prach a ponúkajú mimoriadne vysoký sací výkon. Individuálne nastavenie podľa Vašej výšky a tichá prevádzka zabezpečujú mimoriadny komfort pri obsluhe.

C1 Classic

C2 Compact Cat & Dog

C3 Complete

C3 Complete – Comfort

Robotické vysávače

Pokrokové a dôkladné: Naše robotické vysávače povysávajú za Vás, takže máte viac času na veci, ktoré sú pre Vás dôležité. Režim samonabíjania v kombinácii so špeciálnym sacím systémom, ktorý sa prispôsobí Vašej podlahovej krytine, zaručuje autonómnu prevádzku.

Scout RX3

Scout RX3 Home Vision

Vysávače Cat & Dog

Zabudnite na zvieraciu srsť – naše vysávače Cat & Dog majú špeciálne funkcie, nadstavce a filtre pre rôzne povrchy. Nájdete v nich aj zabudované a praktické svetlo na rozpoznanie srsti, ako aj špeciálne kefy pre jednoduché vysávanie škár a čalúnenia.

Vysávače Cat & Dog

Už máte vysávač Miele?

Naše originálne výrobky, príslušenstvo a náhradné diely Miele zabezpečujú dokonalý čistiaci výsledok a dlhú životnosť Vášho vysávača.

Príslušenstvo k vysávačom

V prospech značky Miele hovorí mnoho dobrých dôvodov

Dlhá životnosť niekoľko rokov

Naše spotrebiče sú stavané tak, aby bez problémov zvládli každodenné prekážky pri ich používaní, a ešte omnoho viac. Overili sme to aj našimi testovacími metódami.

*Viac informácií nájdete na stránke: miele.at/20jahre

Immer Besser, od roku 1899

Od prvého dňa dodržiava značka Miele svoj prísľub „Immer Besser“ a vždy sa vyznačovala kvalitou a dlhou životnosťou. Pre našich zákazníkov to znamená ubezpečenie, že voľbou špičkových výrobkov značky Miele uskutočnili dobré rozhodnutie, pravdepodobne na celý život.
 

Predajný poradca Miele

Neviete, ktorý vysávač je pre Vás ten pravý? Stačí, ak odpoviete na zopár krátkych otázok a nájdete ten správny model pre Vás.