Pre každý typ zabudovania to správne riešenie

Zabudovateľné panelové odsávače
Takmer neviditeľné: Panelové odsávače pár Miele sú zabudované do hornej skrinky. V závislosti od modelu je viditeľný iba úzky ovládací panel z ušľachtilej ocele alebo v obsidiánovej čiernej farbe pod skrinkou. Jednoznačné riešenie pre mimoriadne puristicky zariadenú kuchyňu je variant s priehľadným sklom.
Podstavné odsávače pár
Keď nechcete prísť o odkladací priestor vo vašich horných skrinkách, nájdite si priestorovo úsporné riešenie niektorým z podstavných odsávačov od Miele. Kompaktný, ale výkonný, dá sa namontovať pod spodnú skrinku, ale aj voľne na stenu. Ideálny do malých kuchýň.
Zabudovateľný plošný odsávač pár
Individuálny dizajn kuchyne – napr. s nápadným komínom – sa dá doplniť o zabudovateľný plošný odsávač pár aj pre vysoké nároky. Toto prevedenie vám poskytne prakticky neobmedzenú slobodu plánovania a navrhovania. Ideálne pre remeselné individuálne vyhotovenie vašej kuchyne. Nechajte voľný priebeh nápadom!
Integrované odsávače
Kto z odsávača pár najradšej žiadnu časť nevidí, môže sa rozhodnúť pre zabudovateľný odsávač Miele. Nenápadne zmizne v rade horných skriniek, kde sa telo odsávača zakryje individuálnou dekoráciou kuchyne. V zatvorenom stave je odsávač neviditeľný, čelná časť kuchynskej linky pôsobí homogénne a puristicky.
Vybavenie je závislé od modelu