Vhodný prístroj pre každú záľubu

Indukcia
Rýchlo a energeticky efektívne: pri varení s indukčným ohrevom vzniká teplo priamo v dne hrnca, pričom sa automaticky rozpozná veľkosť hrnca. Nedochádza k takmer žiadnym energetickým stratám. Varenie s indukciou je mimoriadne bezpečné, pretože oblasti vedľa varných zón zostávajú relatívne chladné. Jedinečná nie je len flexibilita, ale aj rýchlosť varných zón PowerFlex. Vďaka svojim mnohým výhodám sa indukcia etablovala v profesionálnych kuchyniach.
Plyn
Plyn je primárna energia. Rozumie sa tým forma energie, ktorá pochádza z prírody a na jej využitie nie sú potrebné procesy premeny. Preto je varenie na plyne mimoriadne šetrné k životnému prostrediu.
Indukčný wok
Profesionálna trieda: woková panvica Miele je dokonale zladená, pokiaľ ide o tvar a funkciu, pričom má špeciálne dno, do ktorého presne lícuje. Vďaka tomu dochádza k optimálnej distribúcii tepla a výsledok je dokonalý. Inteligentný systém ControlInduc® navyše zabraňuje prehriatiu oleja a tuku. Indukčný wok Miele vám okrem toho ponúka špeciálne komfortné funkcie, ako napr. technológiu Booster.
Tepan Yaki
Moderná japonská tradícia varenia: Varenie na tepane patrí medzi kulinárske zážitky modernej kuchyne. Jedlá sa pri tomto spôsobe pripravujú priamo na horúcej nerezovej ploche. Indukčný Miele Tepan Yaki má dva nezávisle použiteľné vykurovacie okruhy: môžete tak súčasne pripravovať viac pokrmov s rôznymi teplotami, resp. môžete udržiavať ich teplotu.
Integrované odsávanie
Varenie bez rušivých výparov a aróm z varenia je možné vďaka novému integrovanému odsávaniu Miele. Stredovým umiestnením medzi dvomi prvkami SmartLine odsáva integrované odsávanie Miele výpary presne tam, kde vznikajú. Integrované odsávanie sa môže používať aj vedľa plynových prvkov. V tomto prípade slúži kryt ako magnetická ochrana plameňa.
Vybavenie je závislé od modelu