Sľub, ktorý pretrváva. 125 rokov kvality

Oslávte s nami naše 125. výročie a objavte našu kolekciu šitú na mieru. Modely radu Edition 125 – so špeciálnymi cenami, inovatívnymi funkciami a bezplatným príslušenstvom. A modely Gala Edition – s bezplatnou 125-týždňovou predĺženou zárukou, bezplatným príslušenstvom a inovatívnymi funkciami. 

Od vývoja a dodania našej úplne prvej odstredivky na mlieko v roku 1899 zostali naša filozofia a naša vášeň nezmenené: Immer besser. Prostredníctvom kvality a inovácií vždy zlepšujeme Váš domov a život exkluzívnym dizajnom, praktickými funkciami a inteligentnými spotrebičmi.

 

Naša jubilejná kolekcia

Nechajte sa rozmaznávať špeciálnymi ponukami

 

 

125 Gala Edition: Vysokokvalitné spotrebiče, rozšírené výhody.

Naše spotrebiče najvyššej kvality sú teraz k dispozícii s bezplatným príslušenstvom, inovatívnymi funkciami a bezplatnou 125-týždňovou predĺženou zárukou*. To znamená, že môžete profitovať z rýchlych opráv, údržby a výmeny – priamo od spoločnosti Miele. 

 

 

Zvýhodnené ceny. Bezplatné príslušenstvo. Predĺžená záruka 125 mesiacov.

Oslávte 125. výročie našej značky a využite špeciálne ceny a bezplatné príslušenstvo pre vybrané produkty. Na obmedzenú dobu si môžete tiež uplatniť predĺženie záruky na 125 mesiacov len za 330 eur. Tá je kompletne spravovaná spoločnosťou Miele a je dostupná len pre vybrané produkty***, pričom zaisťuje spoľahlivú a rýchlu opravu alebo výmenu za nový spotrebič.

125 rokov Miele

 

 

Často kladené otázky

Všetko, čo ste chceli vedieť o aktivácii predĺženej záruky a aplikácii Miele**. Kliknite sem pre úplný zoznam často kladených otázok, zmluvné podmienky nájdete tu.

Predĺženie záruky na 125 týždňov je k dispozícii na vybrané produkty pri príležitosti 125. výročia spoločnosti Miele. Podrobnosti o modeloch 125 Gala Edition nájdete tu.

Ako si môžem aktivovať 125-týždňovú predĺženú záruku na svoj spotrebič?

Uistite sa, že Váš spotrebič spĺňa podmienky predĺženej záruky na 125 týždňov. Ak chcete aktivovať predĺženie záruky na 125 týždňov, musíte svoj spotrebič pripojiť k aplikácii Miele*. Pre vysávače a KWT 7112 iG obsidián čierna/matná 125 Gala Edition stačí zaregistrovať spotrebič v aplikácii Miele**.

Kliknite sem alebo naskenujte QR kód, a stiahnite si aplikáciu Miele* alebo otvorte aplikáciu Miele*. Postupujte podľa pokynov v aplikácii Miele* a pridajte svoj nový spotrebič Miele. Potom budete automaticky vyzvaní na aktiváciu 125-týždňovej predĺženej záruky.

Stiahnite si aplikáciu Miele** z obchodu App Store alebo Google Play. Otvorte aplikáciu a podľa pokynov pridajte svoj spotrebič. Podrobné pokyny k párovaniu nájdete aj v našich videách o párovaní.

Dodatočná záruka začína plynúť ihneď po 2-ročnej záruke Miele a predlžuje ju o ďalších 125 týždňov. Celková záručná doba je 4 roky a takmer 5 mesiacov.

Áno, svoju dodatočnú 125-týždňovú predĺženú záruku si môžete za jednorazový poplatok predĺžiť celkovo na 10 rokov. Spojte sa s naším zákazníckym centrom Miele.

Vychutnajte si výnimočný pokoj v duši zakúpením voliteľnej predĺženej záruky na celkovo 125 mesiacov* (10 rokov a 5 mesiacov) iba za 330 €. 125 mesiacov zahŕňa 10 rokov plus ďalších 5 mesiacov, pričom na 2 roky sa vzťahuje záruka Miele. Predĺženú záruku na 125 mesiacov si môžete vyžiadať online.

Podrobné informácie nájdete tu.

Vďaka našim 125-ročným skúsenostiam vieme, že budúcnosť domácich spotrebičov je inteligentná. A okrem výhod, ktoré už naša aplikácia ponúka, chceme aj naďalej ponúkať riešenia na tému udržateľnosti nad rámec energetického štítku.

Preto predstavujeme vzrušujúce nové funkcie, ku ktorým je možné pristupovať prostredníctvom aplikácie, ako napríklad: ovládacia panel na sledovanie spotreby, udržateľné recepty alebo ekologické tipy a tipy na skladovanie. Určite to stojí za prečítanie!

 

 

Funkcia udržateľnosti

Ušetrite peniaze a konajte udržateľne

Ovládací panel na sledovanie spotreby

 

Vychutnajte si dokonalý prehľad o spotrebe energie a vody pripojením svojej práčky alebo umývačky riadu k aplikácii Miele**. Máte práve plné ruky? Jednoducho požiadajte Alexu alebo Google o údaje o spotrebe.

Aktualizácie

Automaticky a pohodlne

Vždy v aktuálnom stave

 

Prajete si, aby Vaše prepojené domáce spotrebiče Miele boli vždy aktualizované bez veľkej námahy? Žiadny problém vďaka našej funkcii vzdialenej aktualizácie. Dostupné aktualizácie softvéru pre domáce spotrebiče Miele sa jednoducho stiahnu a podľa možnosti nainštalujú. Podrobnosti nájdete v aplikácii Miele** ako Release Notes.

Váš dokonalý spoločník: S mobilnou aplikáciou Miele** máte svoje spotrebiče Miele vždy pod kontrolou. Chceli by ste sledovať proces varenia v rúre alebo vedieť, či už práčka doprala? Aplikácia Vám poskytuje všetky potrebné informácie, je rýchla a jednoducho sa používa. K dispozícii sú aj ďalšie služby, ako napríklad objednanie spotrebného materiálu a príslušenstva Miele len niekoľkými kliknutiami.

 

 

 

Miele v priebehu rokov

Objavujte s nami naše poslanie, vývoj našich produktov a našej značky.

1901, prvná práčka Miele, model Meteor | 2024, Práčka Miele

1929, prvá umývačka riadu Miele | 2024, Umývačka riadu Miele

1933, Chladnička Miele model č. 69 | 2024, Chladnička s mrazničkou Miele

1928, Vysávač Miele model Melior | 2024, Akumulátorový vysávač Triflex HX2

1968, Rúra na pečenie Miele model H615 | 2024, Rúra na pečenie Miele

 

 

Poznámky

*Ponuky sa líšia v závislosti od modelu. V balení Vášho produktu nájdete voucher, pomocou ktorého si môžete uplatniť nárok na bezplatné príslušenstvo a/alebo predĺženú záruku. Jednoducho naskenujte QR kódy na voucheri a postupujte podľa pokynov.Predĺžená záruka začína plynúť ihneď po 2-ročnej záruke Miele a predlžuje ju o ďalších 125 týždňov. Platia pritom podmienky predĺženej záruky Miele (miele.sk/125-terms). Upozorňujeme, že záruka musí byť aktivovaná prostredníctvom aplikácie Miele** do 30 dní od zakúpenia spotrebiča.

**K dispozícii pre mobilné koncové zariadenie (minimálne požiadavky nájdete v informáciách uvedených v obchode App Store). Dodatočná digitálna ponuka spoločnosti Miele & Cie. KG. Všetky inteligentné aplikácie umožňuje systém Miele@home. Rozsah funkcií sa môže líšiť v závislosti od modelu a krajiny.

***125 mesiacov pokrýva 10 rokov plus ďalších 5 mesiacov vrátane 2-ročnej záruky Miele. Ďalšie informácie na. Predĺženie záruky na 125 mesiacov nie je možné uplatniť pre nasledujúce kategórie produktov: vysávače, plnoautomatické kávovary /CVA, MasterCool, rúry Dialog, Ranges (US).

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Buďte informovaní o uvedení nových produktov, špeciálnych ponukách a novinkách.