Akčné ponuky Miele

Využite vynikajúcu kvalitu za atraktívne ceny. Tu nájdete prehľad všetkých špeciálnych ponúk, či už vo forme predĺžených záruk alebo výpredajových položiek za zvýhodnené ceny.

Set UltraColor & Sport

Zvýhodnená sada pracích prostriedkov

Objavte sadu pracích prostriedkov 3x Ultra Color a 1XXL balenie Sport. Perfektné výsledky, žiarivé farby a osviežujúca vôňa. 

Nakupovať

2 PowerDisky zadarmo

Vyberte si multifunkčný čistiaci prostriedok, aby bol váš riad žiarivo čistý. PowerDisk Miele poskytuje nielen dokonalé výsledky umývania, ale aj ochranu skleneného riadu bez toho, aby zanechal šmuhy. 

Kúpiť teraz

DishClean & IntenseClean Set

Sada pre starostlivosť o prístroje

Pre dokonalú čistotu umývačiek riadu. DishClean odstraňuje vodný kameň a menšie usadeniny, IntenseClean odstraňuje mastnotu a baktérie. 

Nakupovať

Vyberte si z našich lákavých ponúk

Objavte všetky výhody z našej výročnej kolekcie.

Nakupovať

Pre všetky vreckové podlahové vysávače Miele

Predĺžte si záruku na váš vysávač Miele o 125 týždňov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite akýkoľvek podlahový vysávač Miele (nevzťahuje sa na tyčové, kefové a robotické vysávače) súčasne s XXL balením originálnych vreciek Miele HyClean a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele dodatočnú 125-týždňovú záruku zadarmo. Používaním originálnych vrecúšok Miele zaistíte správnu a bezproblémovú funkčnosť vášho vysávača Miele po dlhé roky.

 

Akcia platí do 31.12.2024.

Zistite viac

Predĺžte si záruku na sortiment chladenia

O 125 týždňov dlhšia záruka

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele od nás získate predĺženú záruku o 125 týždňov na celý prístroj úplne zadarmo. Na získanie záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením online registračného formulára. 

Akcia platí do 31.12.2024

Zistite viac

Ku každej práčke so systémom TwinDos od nás získate darček

Sada pracích prostriedkov UltraPhase až na pol roka prania

Pri nákupe práčky so systémom TwinDos dostanete 4 kartuše UltraPhase 1 a 3 kartuše UltraPhase 2 v hodnote 109 € úplne zadarmo (2 kartuše sú už súčasťou vašej práčky, ďalších 5 kartuší vám zašleme po uplatnení voucheru). Ušetrí vám náklady za pracie prostriedky na viac ako pol roka prania*.

 

*Základ výpočtu: 28 týždňov pri 5 cykloch prania/týždeň

Zistite viac

Voucher k vašej sušičke Miele

1 vôňa do sušičky zadarmo alebo 3 vône za zvýhodnenú cenu

K vašej zakúpenej sušičke Miele ste od nás získali voucher na flakóny s vôňou. Vyberte si z našej ponuky a vyskúšajte napríklad novú vôňu DryFresh, ktorá zaistí neutralizáciu pachov a vaša bielizeň bude ako čerstvo vyvetraná.

 

Akcia platí do 31.12.2025

Zistite viac

Výpredaj neaktuálnych prístrojov z Miele

Outlet Miele

Prezrite si našu ponuku prístrojov Miele z neaktuálného sortimentu.

Zistite viac

Na všetky práčky a umývačky Miele

Záruka proti škodám spôsobeným vodou

Na všetky práčky a umývačky Miele ponúkame Záruku proti škodám spôsobeným vodou. S nami máte istotu, že v prípade nežiaduceho úniku vody z prístroja Miele poskytneme kupujúcemu peňažnú náhradu za vecné škody za predpokladu, že bol prístroj odborne nainštalovaný. Podrobné podmienky záruky proti škodám spôsobeným vodou  nájdete tu.

 

Voucher k vašej novej umývačke riadu s AutoDos

Balenie 6 ks PowerDisk® All in 1 zdarma!

Zaistite si zásobu PowerDiskov na pol roka umývania zadarmo. K vašej novej umývačke Miele so systémom AutoDos ste obdržali voucher na 6 kusov PowerDisku. Stačí len uplatniť darčekový kupón a my vám bezplatne zašleme zásobu PowerDiskov až domov.

 

Akcia platí do 31.12.2025

ZISTITE VIAC

Voucher k vašej umývačke riadu Miele

Tablety UltraTabs zadarmo alebo za zvýhodnenú cenu

Kúpte si umývačku riadu Miele a získajte voucher na zvýhodnenú cenu. S týmto voucherom si môžete vybrať medzi balením 20 tabliet UltraTabs zadarmo alebo prijať našu ponuku a kúpiť si balenie 180 tabliet UltraTabs za zvýhodnenú cenu.

 

Akcia platí do 31.12.2024

Zistite viac

Voucher k vašej sušičke Miele TWV 780

Objednajte si kôš do sušičky zdarma!

Kúpili ste si novú sušičku Miele TWV 780 a dostali ste ako darček poukaz na kôš do sušičky? Potom stačí poukážku uplatniť vložením do príslušnej kolónky a my vám doručíme kôš v hodnote 95 € zadarmo.

 

Akcia platí do 31.12.2025

Zistite viac

Voucher k vášmu novému vysávaču Miele

Objednajte si základné balenie vreciek zdarma alebo XXL balenie za zvýhodnenú cenu.

Kúpou vášho nového vysávača Miele Classic C1 alebo Complete C3 ste získali voucher na vrecká do vysávača. Výber je na vás! Objednajte si základné balenie zdarma alebo XXL balenie za zvýhodnenú cenu.

 

Akcia platí do 31.12.2025

Zistite viac

Darček ku kávovaru Miele CM 5710 Silence

1 kg zrnkovej kávy a izolačná kanvica v hodnote 211 €

K voľne stojacemu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás teraz dostanete hodnotný darček. Získajte 1 kg zrnkovej kávy Miele a izolačnú kanvicu Miele v hodnote 211 €. Ešte tichší kávovar za atraktívnejšiu cenu.

 

Akcia platí do 31.12.2024

Zistite viac