Vylepšite svoju kuchyňu

Objavte kuchynské spotrebiče Miele

Všetky spotrebiče Miele sú navrhnuté tak, aby mali dlhú životnosť, sú zamerané na trvalú udržateľnosť prostredníctvom účinnosti a inovatívnych funkcií a navyše obohatia vašu kuchyňu nadčasovým vzhľadom.

Rúry Miele

Vstavané rúry umiestnené nezávisle od varnej dosky pre väčšiu flexibilitu inštalácie, parné rúry vhodné na prípravu chutných zdravých jedál, samostatné mikrovlnné rúry alebo kombinované rúry, ktoré spájajú techniky varenia - máme rúry Miele pre každý typ kuchyne a kuchára.

Rúry

Varné dosky Miele

Navrhnuté tak, aby boli inštalované nezávisle alebo perfektne zapadli do existujúcich prvkov; naše indukčné, elektrické, plynové a odsávacie varné dosky dokonale dopĺňajú váš osobný vkus a použitie.

Varné dosky

Odsávače pár Miele

K dispozícii ako nástenné a vstavané modely, ako nasávanie dolu a stropné odsávače, alebo dokonca integrované do našich indukčných varných dosiek. Odsávače pár Miele môžu fungovať ako klasické alebo moderné pútavé stredobody vašej kuchyne alebo bez problémov splynú pre čistý a ničím nerušený výhľad.

Odsávače pár

Chladničky a mrazničky Miele

Objavte pohodlie modernej chladničky, mrazničky alebo vinotéky. Bez ohľadu na typ a model sú naše spotrebiče k dispozícii s rôznymi inteligentnými inováciami; konzistentná teplota a vlhkosť na každej úrovni, bez potreby odmrazovania, tichá a úsporná prevádzka a ďalšie.

Chladničky a mrazničky

Umývačky riadu Miele

Náš sortiment umývačiek riadu je navrhnutý tak, aby sa dal umiestniť pod existujúcu pracovnú dosku, aby bol voľne stojaci s vlastnou pracovnou doskou, čiastočne integrovaný, aby sa plynulo spojil s kuchynským nábytkom, alebo zabudovaný a skrytý pre minimalistický vzhľad. Pre každú kuchynskú zostavu sa nájde jedna.

Umývačky riadu

Kávovary Miele

Pre starostlivo pripravenú kávu jedným stlačením tlačidla. S funkciami, ako je tiché mletie kávových zŕn, dokonalá mliečna pena a personalizované nastavenia pre každú šálku. K dispozícii sú štýlové voľne stojace modely alebo vstavané modely, ktoré dokonale ladia s existujúcimi spotrebičmi.

Voľne stojace kávovary

Zabudovateľné kávovary

Už vlastníte Miele?

Naše originálne príslušenstvo ponúka rovnako vysokú kvalitu ako naše spotrebiče a zaručuje dokonalú kompatibilitu.

Príslušenstvo na varenie

Príslušenstvo pre umývačky riadu

Príslušenstvo pre chladničky a mrazničky

Príslušenstvo pre kávovary

Miele kulinársky zážitok 

Preskúmajte pôvod výnimočných

Miele kulinársky zážitok

Dobré dôvody pre výber Miele

Vyrobené pre dlhú životnosť

Naše spotrebiče sú stavané tak, aby bez problémov zvládli každodenné prekážky pri ich používaní, a ešte omnoho viac. Overili sme to aj našimi testovacími metódami. 

*Pre viac informácií kliknite tu.

Lepšie a lepšie od roku 1899

Od prvého dňa si spoločnosť Miele zakladá na kvalite, preto si s istotou a hrdosťou stojíme za celým naším sortimentom. Pretože prémiové výrobky si vyžadujú menej údržby a majú dlhšiu životnosť.