Miele Experience Center Bratislava

Adresa

Miele Experience Center
Twin City C, Mlynské nivy 16
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Parkovanie v podzemnej garáži alebo v nákupnom centre Nivy.

Otváracie hodiny

Po - Pia: 8.30 - 18.00 hod
So: 9.00 - 15.00 hod

Všeobecné informácie

Exkluzívne priestory Miele Experience Center v Bratislave vám prinesú jedinečné zážitky zo sveta špičkových prístrojov Miele. Navštívte nás a objavte i vy svet kvality Miele.

Miele Experience Center je miestom, kde si zákazníci môžu nielen detailne prezrieť spotrebiče z kompletného sortimentu Miele, ale za asistencie odborných poradcov si ich rozmanité funkcie aj priamo vyskúšať. Náš odborne vyškolený personál vám navyše ochotne vysvetlí prednosti jednotlivých modelov a poradí vám i s možnosťami zakomponovania spotrebičov do štýlového interiéru. Neváhajte preto navštíviť našu výstavnú sieň a využite možnosť posedieť si v príjemnom prostredí, vychutnať si kávu priamo z kávovarov Miele a pritom prekonzultovať svoje predstavy s kompetentnými odborníkmi, ktorí vám radi pomôžu naštartovať vašu kreativitu pri tvorbe novej kuchyne.

Pre ešte väčší komfort vám odporúčame, dohodnúť si odborné poradenstvo vopred - 0800 643 531.

Parkovacie miesta pre zákazníkov sú k dispozícii v podzemnej garáži alebo využite parkovanie v garáži nákupného centra Nivy, ktoré je v tesnej blízkosti našej novej predajne.

Viac fotografií nášho MEC Bratislava

Nájsť predajcu Miele vo svojom okolí