Náhradné diely a príslušenstvo

Pri kúpe originálnych náhradných dielov a príslušenstva Miele budete mať istotu, že sú presne zladené s vašim prístrojom. Naše náhradné diely sú dostupné až 15 rokov, minimálne však 10 rokov, od ukončenia sériovej výroby.

Okrem toho pod označením 3D4U ponúkame zadarmo na stiahnutie príslušenstvo pre domácu 3D tlačiareň.

Náhradné diely

Udržujte vysoký výkon svojho spotrebiča tým, že v prípade potreby použijete originálne náhradné diely Miele.

Príslušenstvo

Oficiálne príslušenstvo Miele ponúka rovnako vysokú kvalitu ako naše spotrebiče a zaručuje kompatibilitu.

Pre pomoc s výberom náhradného dielu nás neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár nižšie.

Kombinácia know-how a 3D tlače

Všetky šablóny na tlač 3D4U si môžete zadarmo stiahnuť na portáli thingiverse.com. Každé príslušenstvo 3D4U obsahuje popis odporúčaných parametrov 3D tlače a jeho výroba bola otestovaná. Niektoré príslušenstvo je možné individuálne upraviť pomocou vlastných motívov a parametrov.

Opravárenské práce smie vykonávať zásadne len kvalifikovaný elektrikár a musí pri nich rešpektovať platné bezpečnostné predpisy.

Pri uvedení do prevádzky, zmene, skúške a údržbe elektrických spotrebičov je nutné dbať na príslušné zákonné podklady, bezpečnostné predpisy a platné normy. Pred vykonávaním údržbárskych a opravárenských prác na spotrebiči je nevyhnutné bezpečné odpojenie všetkých vedení pod napätím.

 

Dôvody pre použitie originálnych náhradných dielov a príslušenstva Miele

Bezpečnosť, životnosť, účinnosť a funkčnosť

Pri kúpe originálnych náhradných dielov a príslušenstva Miele si môžete byť istí, že sú presne určené pre Váš spotrebič. Pri všetkých originálnych náhradných dieloch a príslušenstve používame rovnaké štandardy kvality, ako pri našich domácich a zabudovateľných spotrebičoch. Kúpou spotrebiča Miele ste sa vedome rozhodli pre najlepšiu kvalitu. Takisto sa môžete spoľahnúť aj na náhradné diely a príslušenstvo. Originálne náhradné diely a príslušenstvo Miele zabezpečujú kvalitu a spoľahlivú funkciu Vašich domácich spotrebičov.
Naša komplexná ponuka originálneho príslušenstva Miele Vám zjednoduší, zefektívni a spríjemní manipuláciu s našimi spotrebičmi.

Objednanie originálnych náhradných dielov a príslušenstva Miele

Chcete si telefonicky objednať náhradné diely alebo príslušenstvo pre domáce spotrebiče? Neváhajte a zavolajte nám! Radi vám pomôžeme. Takisto môžete kedykoľvek využiť aj náš kontaktný formulár. 

0800 643 531

Prevádzková doba:
Po-Pia 7:30-17:30

Pohotovostná služba:
So-Ne 8:00-18:00

Na začiatok stránky