Starostlivosť o bielizeň, ktorá predbehla svoju dobu

Skutočná udržateľnosť sa skrýva v dlhej životnosti

Spotrebiče Miele sú navrhnuté na dlhú životnosť, vyznačujú sú nadčasovou eleganciou a intuitívnou inováciou, vďaka ktorej je každý pohyb bez námahy. Na udržateľnosti nám veľmi záleží, a preto sa zameriavame na energetickú účinnosť a dlhú životnosť našich spotrebičov.

Automatické práčky Miele

Udržateľná starostlivosť o bielizeň: automatické dávkovanie pracieho prostriedku a inovatívne funkcie zabezpečujú optimálne výsledky prania a chránia vaše oblečenie. Podľa potreby ponúka značka Miele rôzne možnosti inštalácie: či už potrebujete nadstavbu s podstavcom, podstavný spotrebič pod pracovnú dosku, práčku so sušičkou v tvare veže alebo niečo iné.
Práčku by ste nemali vidieť ani počuť. Preto je každý spotrebič testovaný nielen na zvlášť dlhú životnosť, ale aj na mimoriadne tichý chod.

 

Perfektná starostlivosť o bielizeň a optimálne čistenie

TwinDos® systém automatického dávkovania

Používajte len toľko pracieho prostriedku, koľko naozaj potrebujete. Vďaka nášmu jedinečnému systému TwinDos sa potrebné množstvo automaticky dávkuje v tom správnom čase. Vyskúšajte výhody práčky so systémom TwinDos, budete si užívať optimálnu účinnosť a výsledky a zároveň ušetríte čas a nemusíte sa vôbec namáhať.

Sušička Miele

So značkou Miele vysušíte svoju bielizeň tak šetrne a úsporne ako nikdy predtým: Sušičky s tepelným čerpadlom sa vyznačujú maximálnou energetickou účinnosťou a najlepším výkonom. Nízke teploty technológie tepelného čerpadla navyše chránia vlákna bielizne a sú vhodné pre jemné textílie.

Naše sušičky T1 disponujú technológiou EcoSpeed – rýchle a udržateľné sušenie Vašej bielizne. V kombinácii s EcoDry môžete vysušiť maximálne naplnenie pri minimálne spotrebe energie až o 20 minút rýchlejšie.

Energeticky účinné & šetrné k bielizni

Práčky so sušičkou Miele

Práčka so sušičkou Miele nepripúšťa žiadne kompromisy a šetrí miesto. Objavte inovatívne vlastnosti komfortu, ktoré Vám uľahčia bežný deň: automatické dávkovanie pracieho prostriedku, menej žehlenia, rýchlejšie a úspornejšie programy a omnoho viac.

Práčky so sušičkou

Neviete sa rozhodnúť?

Použite nášho praktického predajného poradcu a nájdite svoj spotrebič Miele, ktorý dokonale vyhovuje Vašim potrebám. Stačí odpovedať na zopár krátkych otázok a začať.

 

 

Žehliace systémy Miele

Dokonalá úprava bielizne: Až po vyžehlení získa bielizeň ten správny šmrnc.
Naparovací žehliaci systém FashionMaster Miele a žehliace stroje Miele zabezpečujú mimoriadne jednoduché, pohodlné, rýchle a účinné výsledky. Hladká bielizeň mihnutím oka.

Žehliace systémy

Máte už spotrebič Miele?

Dokonalú kompatibilitu dosiahnete s originálnymi výrobkami Miele na starostlivosť a príslušenstvo, ako aj s náhradnými dielmi.

Pre najlepšie výsledky prania

Pracie prostriedky

Pre svieži, dlhotrvajúci zážitok z vône

Vône do sušičky

Množstvo doplnkov pre ešte väčší komfort vo zvyčajnej kvalite Miele

Príslušenstvo

Originálne náhradné diely Miele – presne pre Váš spotrebič

Náhradné diely

V prospech značky Miele hovorí mnoho dobrých dôvodov

Dlhá životnosť niekoľko rokov

Naše spotrebiče sú stavané tak, aby bez problémov zvládli každodenné prekážky pri ich používaní, a ešte omnoho viac. Overili sme to aj našimi testovacími metódami.

*Viac informácií nájdete na stránke: miele.at/20jahre

Immer Besser, od roku 1899

Od prvého dňa dodržiava značka Miele svoj prísľub „Immer Besser“ a vždy sa vyznačovala kvalitou a dlhou životnosťou. Pre našich zákazníkov to znamená ubezpečenie, že voľbou špičkových výrobkov značky Miele uskutočnili dobré rozhodnutie, pravdepodobne na celý život.
 

Poznámky

*Viac informácií nájdete na stránke: miele.at/20jahre