Nastal čas na Miele

10 rokov bez starostí s predĺženou zárukou

Získajte na vybrané modely predĺženú 10-ročnú záruku Miele zdarma. Samostatne platí pre práčku WDB 030 a pri zakúpení v sete s práčkou aj na sušičky TDB 220 WP a TDD 430 WP. Len do vypredania zásob!

Akciové modelyRegistrovať prístroj

Akciové modely

Akciové modely k akcii "10 rokov bez starostí s predĺženou zárukou"

Podmienky k akcii

Predĺžená záruka Miele

Predĺžená záruka

Testované na životnosť 20 rokov

Keďže našim prístrojom veríme, trúfame si Vám ponúknuť 10-ročnú záruku na uvedené prístroje zdarma. Samostatne platí pre práčku WDB 030 Eco a pri zakúpení v sete s práčkou aj na sušičky TDB 220 WP a TDD 430 WP Series 120. Ak si teda kúpite práčku spolu so sušičkou, získate Predĺženú záruku na dva prístroje. Nie je však možné uplatniť na sušičky samostatne. Podmienkou získania Predĺženej záruky je registrácia prístroja/-ov do 1 mesiaca po zakúpení.

Prístroje si môžete zakúpiť u autorizovaného predajcu Miele - vyberte si vo Vašom okolí, prípadne využiť nákup v niektorom z našich autorizovaných značkových e-shopov.

Hodnota Predĺženej záruky je 278 € vrátane DPH za každý prístroj. Predĺženú záruku zdarma môže zákazník získať iba na uvedené modely, ktoré zakúpi na území Slovenskej republiky v období od 15. 2. 2020 do 31. 12. 2020. Akcia platí do vypredania zásob.

Úplné podmienky k akcii

Prečo práve práčka a sušička Miele?

Patentovaný voštinový bubon

Patentovaný voštinový bubon

Vďaka výnimočnej povrchovej štruktúre voštinového bubna práčky Miele sa počas programu prania vytvára medzi textíliou a stenou bubna jemný vodný film, po ktorom bielizeň veľmi ľahko kĺže. Rovnako tak voštinový bubon u sušičky zaisťuje menšie pokrčenie bielizne, pretože v priehlbinách medzi voštinami vzniká vzduchový vankúš, na ktorom bielizeň počas otáčania bubna vždy opäť jemne pristane. Tým je starostlivosť o bielizeň veľmi šetrná a zaisťuje dlhú životnosť vašej bielizne.

*Európsky patent EP 0 935 687 a Európsky patent EP 1 293 594 B1

CapDosing

CapDosing - dávkovanie pomocou kapsúl

Špeciálne prostriedky pre vašu bielizeň môžete celkom pohodlne riešiť s dávkovacími kapsulami Miele. Jednoducho sa vložia do priečinku pre aviváž. Prístroj dávkuje obsah v optimálny časový okamih do procesu prania - celkom automaticky. Môžete si vybrať: zo 6 špeciálnych pracích prostriedkov (Šport, Páperie, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnácia), 3 aviváží (Aqua, Nature, Cocoon) ako aj prostriedku Booster proti odolným znečisteniam.

EcoDry

Technológia EcoDry pre ekologické sušenie

Technológia Miele EcoDry vám zaručuje trvalo nízku spotrebu energie a krátke sušenie. Vďaka účinnej súhre patentovaného filtračného systému Miele s bezúdržbovým tepelným výmenníkom nemajú žmolky šancu upchať tepelný výmenník a negatívne tak ovplyvniť výkon prístroja.

FragranceDos

Voňavá bielizeň ako ju máte radi

S flakónmi s vôňou Miele v 5 zmyselných variantoch a funkciou FragranceDos dodáte svojej bielizni pri sušení celkom osobnú obľúbenú vôňu. Miele si dáva tieto vône vyrábať v rodinnom podniku v južnom Francúzsku, ktorý vyrába vône už od roku 1871. S patentovaným postupom sa tamojší parfuméri starajú o udržanie cenných vonných esencií. Výsledok: príjemne svieža a prírodne voňajúca bielizeň až do 4 týždňov.