To ponúka len Miele

Náš systém starostlivosti o bielizeň zohľadňuje celý proces od prania cez sušenie až po žehlenie. Dokonca aj pracie a ošetrovacie prostriedky Miele CareCollection boli vyvinuté v našich vlastných laboratóriách a sú ideálne prispôsobené spotrebičom Miele. To umožňuje dosiahnutie nadpriemerných výsledkov čistenia a vynikajúcu starostlivosť o textílie. Automatické práčky a sušičky bielizne Miele sú z hľadiska dizajnu a vybavenia perfektne vzájomne zosúladené. Koncept ovládania a ponuka programov dôsledne sledujú rovnakú filozofiu. To vám uľahčuje výber správneho programu.
Ideálna kombinácia
Automatické práčky a sušičky bielizne Miele sú vzájomne perfektne zosúladené. Tak nájdete pre každú práčku vhodnú sušičku bielizne, čo sa týka dizajnu a vybavenia. Tým vám ponúkame najlepší výkon pri čistení a ošetrovaní pri optimálnom zachovaní hodnoty vašich textílií.
Dokonalá konečná úprava bielizne
Mnoho textílií získa dokonalý povrch až žehlením a týmto mechanickým a tepelným spracovaním sú ešte lepšie chránené. Obzvlášť jednoduché, pohodlné, rýchle a účinnné je žehlenie s naparovacím žehliacim systémom Miele FashionMaster a s mangľami Miele.
Jednoducho perfektné výsledky
Nie každý bežne predávaný prostriedok perie v každej práčke rovnako dobre. Preto sme v spolupráci s vybranými dodávateľmi v našich vlastných laboratóriách vyvinuli Miele CareCollection. Receptúry sú perfektne zosúladené s práčkami Miele. Aj pri minimálnom dávkovaní tak vždy optimálne využijete výkon prístrojov Miele a navyše chránite životné prostredie.
Vybavenie je závislé od modelu