IMMER BESSER (STÁLE LEPŠÍ) – Naše krédo

Najvyššia kvalita Miele je zárukou dlhej životnosti
Aby boli splnené najvyššie požiadavky na kvalitu, preveruje Miele svoje spotrebiče počas vývoja náročnými záťažovými testmi. V týchto testoch musia napr. práčky prať 10 000 hodín. Pritom sa vykoná asi 5 000 rôznych programov.
Emailovaná čelná stena
Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny všetkých práčok, sušičiek bielizne a práčok so sušičkou. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.
Pracia vaňa z ušľachtilej ocele
Pracia vaňa je mimoriadne robustná a hygienická. Je podopretá tlmičmi nárazov a štyrmi ťahovými pružinami a stabilizovaná protizávažím zo sivej liatiny. To je dokonalosť Miele pre minimálne opotrebovanie, optimálne utlmenie hluku a dlhú životnosť.
Protizávažie zo sivej liatiny
Prvotriedny materiál a spracovanie sa starajú o nízku úroveň opotrebovania a excelentnú stabilitu vo všetkých práčkach a sušičkách Miele.
Bezúdržbový výmenník tepla
V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.
Vybavenie je závislé od modelu