5-ročná záruka na chladničky Miele

5 rokov záruka na chladničky

zaruka_na_chladenie_673x378

Predĺžte si záruku na sortiment prístrojov chladenia Miele na 5 rokov

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Pre získanie 5-ročnej záruky je nutné sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára, či už osobne na našom showroome alebo online cez nižšie uvedený odkaz.

Leták na stiahnutie vrátane formulára nájdete tu.

Podrobné informácie nájdete v zmluvných podmienkach.

Online registračný formulár K produktom

Prečo práve chladničky Miele?

PerfectFresh Pro

Vďaka PerfectFresh Pro dosiahnete ešte dlhšiu čerstvosť a trvanlivosť ovocia a zeleniny. PerfetFresh Pro tak splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Táto neuveriteľná trvanlivosť potravín je možná vďaka inovatívnemu krytu zásuvky so špeciálnou perforáciou Miele. Vo vlhkej zásuvke je stála klíma udržovaná jedinečným spôsobom.

FlexiLight

Jedinečné! Zdroj svetla umiestníte presne tam, kam si budete priať – na ktorúkoľvek pozíciu v chladničke. Osvetlenie FlexiLight neoslňuje a zároveň jedinečným spôsobom osvetlí vnútorný priestor chladiacich prístrojov Miele.

ComfortClean

Odkladacie plochy na vnútornej strane dvierok sú vyrobené z kvalitného plastu a sú mimoriadne odolné proti poškriabaniu, proti chemikáliám, vysokým teplotám a sú vysoko transparentné. Môžete ich teda ľahko umývať v umývačke riadu.

Filter Active AirClean

Bezpečná ochrana pred prenosom vôní. Pre optimálne skladovanie potravín nestačí len správna teplota, ale taktiež prostredie s neutrálnym zápachom. Kombinácia aktívneho uhlia a prírodného chitosanu efektívne neutralizuje nežiaduce pachy.