Akcie pre zákazníkov

Pravidelne pre vás pripravujeme najrôznejšie akcie, aby sme vám mohli ponúknuť výhodné balíčky, bonusy navyše alebo časovo obmedzené zvýhodnené ponuky. Aktuálne akcie nájdete práve tu.

Limitovaná edícia Series 120

Teraz HEPA filter a 5-ročná záruka na vysávač zdarma

Oslávte s nami 120 rokov inovácií. Pripravili sme pre Vás jubilejnú ponuku. Teraz pri zakúpení podlahového vysávača s vreckom od Miele spolu s Allergy XL balením vreciek, získate 5-ročnú záruku na vysávač a HEPA filter v hodnote 35 eur zdarma. Ponuka platí do vypredania zásob.

Zistite viac

5 rokov záruka Miele

Predĺžte si záruku na Váš vysávač Miele na 5 rokov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite XXL balenie originálnych vreciek na prach Miele HyClean s vysávačom Miele a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

5 rokov záruka na chladenie

Predĺžte si záruku na Váš prístroj chladenia na 5 rokov

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Akciové modely rúr na pečenie Miele CulinArt

Teraz vrátane originálneho pekáča Gourmet ako darček

Ak sa rozhodnete pre kúpu rúry na pečenie Miele CulinArt H 6267 B (bez pyrolýzy) alebo H 6267 BP (s pyrolýzou), získate od nás voucher na originálny pekáč Miele Gourmet v hodnote až 239 eur ako darček.

Zistite viac

Akciové modely vysávačov Jubilee

Jubilejné vysávače Miele za atraktívnu cenu!

Oslavujeme 90 rokov nemeckej kvality a skúseností. Objavte naše jubilejné modely vysávačov Miele za atraktívne ceny. Pre ešte dlhšiu životnosť, väčší sací výkon a komfortnejšiu obsluhu boli podrobené náročným záťažovým testom. Kvalita, ktorá Vás presvedčí. Oslavujte s nami!

Viac informácií

Voucher k Vašej sušičke T1 Active Plus

Tri flakóny s vôňou podľa Vášho výberu zdarma

Zakúpili ste si našu sušičku Miele T1 Active Plus (TCE 530 a TWE 520)? Potom ste vo vnútri prístroja našli voucher, vďaka ktorému od nás získate 3 ľubovoľné flakóny s vôňou v hodnote 33 eur zdarma. Stačí si vybrať 3 z 5 vôní v našom e-shope, zadať kód z vouchera a zásielku zašleme zdarma až k Vám domov.

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej umývačke Miele z radu EcoFlex

Tablety na umývanie UltraTabs Power

Zabezpečte si bezplatný štartovací balíček tabliet UltraTabs Power alebo zásobu tabliet za zvýhodnenú cenu. Stačí uplatniť voucher, ktorý ste získali s Vašou novou umývačkou Miele z radu EcoFlex.

Uplatniť voucher

Práčky Miele s unikátnym dávkovaním TwinDos

Teraz s darčekom v hodnote takmer 100 eur zdarma!

Vyberte si zo širokej ponuky práčok s automatickým dávkovacím systémom TwinDos. S nákupom práčky so systémom TwinDos navyše získate pracie prostriedky v hodnote takmer 100 eur, ktoré Vám pri bežnej spotrebe vydržia na viac ako pol roka prania. Teraz práčky s týmto unikátnym dávkovacím systémom už od 1 179 eur!

Zistite viac

Voucher k Vašej sušičke Miele

Získajte druhú vôňu zdarma!

Kúpou Vašej novej sušičky Miele so systémom FragranceDos2 ste od nás získali voucher na druhý flakón s vôňou do sušičky zdarma podľa Vášho výberu. Voucher môžete uplatniť na našom e-shope.

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej práčke Miele W1 / WT1 so systémom TwinDos

Štartovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupom novej práčky Miele W1 alebo práčky so sušičkou WT1 so systémom TwinDos ste získali voucher na bezplatný štartovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyskúšajte si tak pranie na 6 mesiacov bez dodatočných nákladov na pracie prostriedky.

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej práčke Miele W1

Jedno balenie UltraWhite zdarma alebo pracie prostriedky na 1/2 roka prania s 30% zľavou!

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre práčku Miele. Pri kúpe Vašej novej práčky ste získali voucher na jedno balenie pracieho prostriedku UltraWhite zdarma alebo prostriedky na 1/2 roka prania s 30% zľavou!

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej sušičke T1

4 flakóny s vôňou za cenu 3!

S nákupom sušičky Miele T1 ste od nás dostali voucher na 1 vôňu do sušičky zdarma. Stačí si na našom e-shope objednať 4 vône do sušičky, zaplatíte však len 3.

Ako uplatniť voucher?

Akciová ponuka na zabudovateľné prístroje

Cenovo výhodné prístroje Miele

Vybrané zabudovateľné prístroje Miele môžete mať pri zakúpení v sete s umývačkou, rúrou na pečenie a varnou doskou za zvýhodnenú cenu.

Viac informácií

Objednajte si kuchárku zdarma!

K Vašej zakúpenej rúre na pečenie, parnej alebo kombinovanej parnej rúre Miele Vám pošleme hodnotnú kuchárku "Recepty pro pečicí trouby", "Vaření v páře" alebo "Recepty pro kombinované parní trouby" zdarma. Vyplňte formulár a tešte sa na zbierku originálnych receptov.

Chcem zaslať kuchárku Miele

Voucher k Vašej práčke W1 s dávkovaním TwinDos

Vyberte si svoj bonus

Objednajte si bezplatne zoznamovací balíček pracích prostriedkov alebo väčšiu sadu do zásoby za zvýhodnenú cenu.

Uplatniť voucher

Objavte kombinované prístroje Miele

Kombinácia parnej rúry s mikrovlnkou spolu s akoukoľvek rúrou na pečenie Miele uspokojí všetky najrozličnejšie chute. Stačia dva prístroje Miele a otvoria sa vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinácií prístrojov Miele

DGC od Miele - parná rúra s funkciou pečenia

Hravé variácie s neobmedzenými možnosťami

Zabezpečte si prémiové príslušenstvo v hodnote 499 eur zdarma! Vzťahuje sa na všetky konvektomaty pre domácnosť Miele do 31.12.2018.

Zistite viac