Akcie pre zákazníkov

Pravidelne pre vás pripravujeme najrôznejšie akcie, aby sme vám mohli ponúknuť výhodné balíčky, bonusy navyše alebo časovo obmedzené zvýhodnené ponuky. Aktuálne akcie nájdete práve tu.

Voucher k Vašej sušičke T1 Active Plus

Tri flakóny s vôňou podľa Vášho výberu zdarma

Zakúpili ste si našu sušičku Miele T1 Active Plus (TCE 530 a TWE 520)? Potom ste vo vnútri prístroja našli voucher, vďaka ktorému od nás získate 3 ľubovoľné flakóny s vôňou v hodnote 33 eur zdarma. Stačí si vybrať 3 z 5 vôní v našom e-shope, zadať kód z vouchera a zásielku zašleme zdarma až k Vám domov.

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej práčke Miele W1 / WT1 so systémom TwinDos

Štartovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupom novej práčky Miele W1 alebo práčky so sušičkou WT1 so systémom TwinDos ste získali voucher na bezplatný štartovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyskúšajte si tak pranie na 6 mesiacov bez dodatočných nákladov na pracie prostriedky.

Uplatniť voucher

Voucher k Vašej umývačke Miele z radu EcoFlex

Tablety na umývanie UltraTabs Power

Zabezpečte si bezplatný štartovací balíček tabliet UltraTabs Power alebo zásobu tabliet za zvýhodnenú cenu. Stačí uplatniť voucher, ktorý ste získali s Vašou novou umývačkou Miele z radu EcoFlex.

Uplatniť voucher

Práčky Miele s unikátnym dávkovaním TwinDos

Teraz s darčekom v hodnote takmer 100 eur zdarma!

Vyberte si zo širokej ponuky práčok s automatickým dávkovacím systémom TwinDos. S nákupom práčky so systémom TwinDos navyše získate pracie prostriedky v hodnote takmer 100 eur, ktoré Vám pri bežnej spotrebe vydržia na viac ako pol roka prania. Teraz práčky s týmto unikátnym dávkovacím systémom už od 1 179 eur!

Zistite viac

Akciové modely rúr na pečenie Miele CulinArt

Teraz vrátane originálneho pekáča Gourmet ako darček

Ak sa rozhodnete pre kúpu rúry na pečenie Miele CulinArt H 6267 B (bez pyrolýzy) alebo H 6267 BP (s pyrolýzou), získate od nás voucher na originálny pekáč Miele Gourmet v hodnote až 239 eur ako darček.

Zistite viac

DGC od Miele - parná rúra s funkciou pečenia

Hravé variácie s neobmedzenými možnosťami

Zabezpečte si prémiové príslušenstvo v hodnote 499 eur zdarma! Vzťahuje sa na všetky konvektomaty pre domácnosť Miele do 31.12.2018.

Zistite viac

Voucher k Vašej sušičke T1

4 flakóny s vôňou za cenu 3!

S nákupom sušičky Miele T1 ste od nás dostali voucher na 1 vôňu do sušičky zdarma. Stačí si na našom e-shope objednať 4 vône do sušičky, zaplatíte však len 3.

Ako uplatniť voucher?

5 rokov záruka Miele

Predĺžte si záruku na Váš vysávač Miele na 5 rokov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite XXL balenie originálnych vreciek na prach Miele HyClean s vysávačom Miele a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Akciová ponuka na zabudovateľné prístroje

Cenovo výhodné prístroje Miele

Vybrané zabudovateľné prístroje Miele môžete mať pri zakúpení v sete s umývačkou, rúrou na pečenie a varnou doskou za zvýhodnenú cenu.

Viac informácií

5 rokov záruka na chladenie

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Objednajte si kuchárku zdarma!

K Vašej zakúpenej rúre na pečenie, parnej alebo kombinovanej parnej rúre Miele Vám pošleme hodnotnú kuchárku "Recepty pro pečicí trouby", "Vaření v páře" alebo "Recepty pro kombinované parní trouby" zdarma. Vyplňte formulár a tešte sa na zbierku originálnych receptov.

Chcem zaslať kuchárku Miele

Voucher k Vašej práčke W1 s dávkovaním TwinDos

Vyberte si svoj bonus

Objednajte si bezplatne zoznamovací balíček pracích prostriedkov alebo väčšiu sadu do zásoby za zvýhodnenú cenu.

Uplatniť voucher

Objavte kombinované prístroje Miele

Kombinácia parnej rúry s mikrovlnkou spolu s akoukoľvek rúrou na pečenie Miele uspokojí všetky najrozličnejšie chute. Stačia dva prístroje Miele a otvoria sa vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinácií prístrojov Miele