Akcie pre zákazníkov

Pravidelne pre vás pripravujeme najrôznejšie akcie, aby sme vám mohli ponúknuť výhodné balíčky, bonusy navyše alebo časovo obmedzené zvýhodnené ponuky. Aktuálne akcie nájdete práve tu.

Nové práčky a sušičky ModernLife

Sušička, ktorá si s práčkou rozumie

Zoznámte sa s novou funkciou sušičiek Miele "Wash2Dry"! Na základe zvoleného programu práčky prevezme sušička celkom automaticky všetky nastavené hodnoty a prispôsobí program sušenia. Vyberte si prístroje, ktoré vám umožnia jednoduché ovládanie a maximálny komfort.

Zoznámte sa s prístrojmi ModernLife

5 rokov záruka Miele

Predĺžte si záruku na váš vysávač Miele na 5 rokov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite XXL balenie originálnych vreciek na prach Miele HyClean s vysávačom Miele a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

5 rokov záruka na chladenie

Predĺžte si záruku na váš prístroj chladenia na 5 rokov

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Darček ku kávovaru Miele CM 5710 Silence

1 kg zrnkovej kávy a izolačná kanvica v hodnote 172 €

K voľne stojacemu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás teraz dostanete hodnotný darček. Získajte 1 kg zrnkovej kávy Miele a izolačnú kanvicu Miele v hodnote 172 €. Ešte tichší kávovar za atraktívnejšiu cenu.

Uplatniť voucher

Voucher k vašej novej umývačke riadu s AutoDos

Balenie 6 ks PowerDisk® All in 1 zdarma!

Sme radi, že ste sa rozhodli pre kúpu umývačky riadu Miele s funkciou AutoDos. Ako poďakovanie prijmite od nás balenie 6 ks PowerDisk® na pol roka umývania zdarma.

Uplatniť voucher

Voucher k vašej umývačke riadu Miele

Tablety na umývanie Miele UltraTabs

Zabezpečte si bezplatný štartovací balíček tabliet Miele UltraTabs alebo zásobu tabliet za zvýhodnenú cenu. Stačí uplatniť voucher, ktorý ste získali k vašej novej umývačke riadu Miele.

Uplatniť voucher

Práčky Miele s unikátnym dávkovaním TwinDos

Teraz s darčekom v hodnote viac ako 100 eur zdarma!

Vyberte si zo širokej ponuky práčok s automatickým dávkovacím systémom TwinDos. S nákupom práčky so systémom TwinDos navyše získate pracie prostriedky v hodnote viac ako 100 eur, ktoré Vám pri bežnej spotrebe vydržia na viac ako pol roka prania.

Zistite viac

Voucher k vašej novej sušičke Miele

Ďalšia vôňa do sušičky zdarma alebo tri vône za špeciálnu cenu

Pri kúpe vašej novej sušičky Miele ste získali voucher na originálne vône Miele. Vyberte si z našej ponuky!

Uplatniť voucher

Voucher k vašej sušičke Miele

Získajte druhú vôňu zdarma!

Kúpou vašej novej sušičky Miele so systémom FragranceDos2 ste od nás získali voucher na druhý flakón s vôňou do sušičky zdarma podľa vášho výberu. Voucher môžete uplatniť na našom e-shope.

Uplatniť voucher

Voucher k vašej práčke Miele W1 / WT1 so systémom TwinDos

Štartovací balíček UltraPhase zdarma!

S nákupom novej práčky Miele W1 alebo práčky so sušičkou WT1 so systémom TwinDos ste získali voucher na bezplatný štartovací balíček kartuší UltraPhase 1 a 2. Vyskúšajte si tak pranie na 6 mesiacov bez dodatočných nákladov na pracie prostriedky.

Uplatniť voucher

Voucher k vašej práčke Miele W1

Jedno balenie UltraWhite zdarma alebo pracie prostriedky na 1/2 roka prania s 30% zľavou!

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre práčku Miele. Pri kúpe vašej novej práčky ste získali voucher na jedno balenie pracieho prostriedku UltraWhite zdarma alebo prostriedky na 1/2 roka prania s 30% zľavou!

Uplatniť voucher

Voucher k vašej sušičke T1

4 flakóny s vôňou za cenu 3!

S nákupom sušičky Miele T1 ste od nás dostali voucher na 1 vôňu do sušičky zdarma. Stačí si na našom e-shope objednať 4 vône do sušičky, zaplatíte však len 3.

Ako uplatniť voucher?

Voucher k vašej práčke W1 s dávkovaním TwinDos

Vyberte si svoj bonus

Objednajte si bezplatne zoznamovací balíček pracích prostriedkov alebo väčšiu sadu do zásoby za zvýhodnenú cenu.

Uplatniť voucher

Akciová ponuka Discovery

Cenovo výhodné prístroje Miele

Zariaďujete kuchyňu? Vybrané zabudovateľné prístroje Miele z aktuálneho letáku "Akciová ponuka Discovery" môžete mať za atraktívne ceny.

Viac informácií