Akcie pre zákazníkov

Pravidelne pre vás pripravujeme najrôznejšie akcie, aby sme vám mohli ponúknuť výhodné balíčky, bonusy navyše alebo časovo obmedzené zvýhodnené ponuky. Aktuálne akcie nájdete práve tu.

Rok umývania zdarma!

Voucher k Vašej umývačke Miele G 6000 EcoFlex

Zakúpením novej umývačky riadu Miele G 6000 EcoFlex ste získali voucher na 14 balení tabliet Miele UltraTabs Multi po 20 ks, aby ste mali možnosť umývať Váš riad celý rok zadarmo.

Uplatniť voucher

Akcia TwinDos

Pracie prostriedky na 1 rok zdarma

Pri zakúpení práčky W1 alebo práčky so sušičkou WT1 so systémom TwinDos získate od nás pracie prostriedky UltraPhase 1 a 2 na celý rok ako darček!

Ako uplatniť voucher

Darček k rúre na pečenie Miele

1 pár výsuvných pojazdov FlexiClip

Zakúpením rúry na pečenie Miele H 2666 BP ste od nás získali voucher na výsuvné pojazdy FlexiClip HFC 70. Tie od nás získate celkom zadarmo, stačí vyplniť kód uvedený na voucheri na našom e-shope.

Uplatniť voucher

Objavte kombinované prístroje Miele

Kombinácia parnej rúry s mikrovlnkou spolu s akoukoľvek rúrou na pečenie Miele uspokojí všetky najrozličnejšie chute. Stačia dva prístroje Miele a otvoria sa vám nekonečné možnosti.

Možnosti kombinácií prístrojov Miele

5 rokov záruka Miele

Predĺžte si záruku na Váš vysávač Miele na 5 rokov

Pokiaľ si u autorizovaného predajcu Miele zakúpite XXL balenie originálnych vreciek na prach Miele HyClean s vysávačom Miele a následne sa zaregistrujete, získate na svoj vysávač Miele 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Akciová ponuka na zabudovateľné prístroje

Cenovo výhodné prístroje Miele

Vybrané zabudovateľné prístroje Miele môžete mať pri zakúpení v sete s umývačkou, rúrou na pečenie a varnou doskou za zvýhodnenú cenu.

Viac informácií

Užite si leto bez alergie

Sušte bez peľu

Vy ešte nemáte sušičku bielizne? Presvedčíme vás, prečo je dobré to zmeniť. Dokážeme vám, že je sušička bielizne skutočne praktická! Prečítajte si 10 mýtov o sušičke, ktoré už dávno nie sú pravdivé.

Prečo mať doma sušičku bielizne?

5 rokov záruka na chladenie

Pri kúpe akéhokoľvek prístroja zo sortimentu chladenia Miele (zabudovateľnej i voľne stojacej chladničky, mrazničky, vinotéky alebo prístroja radu MasterCool) od nás získate predĺženú 5-ročnú záruku zdarma.

Viac o 5-ročnej záruke

Vouchery k novým modelom revolučnej generácie starostlivosti o bielizeň W1 a T1

Kúpili ste si niektorý z našich nových modelov práčok a sušičiek bielizne W1 a T1 a radi by ste využili aj našu uvádzaciu akciu pre pracie prostriedky a vône do sušičiek bielizne Miele? Alebo ešte len zvažujete, ktorý model bude pre vás ten pravý? Tu je prehľad, akými darčekmi sú jednotlivé typy prístrojov vybavené, poprípade aký bonus môžete ešte získať, keď použijete pribalený kupón (každý prístroj obsahuje maximálne 1 kupón a to v závislosti od modelu).

Typy kupónov a bonusov

Objednajte si kuchárku zdarma!

K Vašej zakúpenej rúre na pečenie, parnej alebo kombinovanej parnej rúre Miele Vám pošleme hodnotnú kuchárku "Recepty pro pečicí trouby", "Vaření v páře" alebo "Recepty pro kombinované parní trouby" zdarma. Vyplňte formulár a tešte sa na zbierku originálnych receptov.

Chcem zaslať kuchárku Miele

Voucher k Vašej práčke W1 s dávkovaním TwinDos

Vyberte si svoj bonus

Objednajte si bezplatne zoznamovací balíček pracích prostriedkov alebo väčšiu sadu do zásoby za zvýhodnenú cenu.

Uplatniť voucher

Voucher k Vášmu vysávaču Complete C3

Vrecká Miele HyClean za výhodnú cenu bez poštovného

S Vašim novým vysávačom Miele Complete C3 ste dostali aj voucher na XXL balenie vreciek Miele za výhodnú cenu bez poštovného.

Uplatniť voucher

Voucher k Vášmu vysávaču Compact C2

Vrecká Miele HyClean za výhodnú cenu bez poštovného

S Vašim novým vysávačom Miele Compact C2 ste dostali aj voucher na XXL balenie vreciek Miele za výhodnú cenu bez poštovného.

Uplatniť voucher