NEPREKONATEĽNÝ V ČISTENÍ. MALÝ A ŠIKOVNÝ V AKCII.

Nový bezvreckový vysávač Boost CX1

Kvalita, ktorá predbehla svoju dobu

Objavte rad vysávačov Boost CX1 od 299€.

Dostupný v rôznych farbách.

Silný výkon

Technológia Vortex

Nezáleží na tom, či ide o parkety, laminát alebo koberec – vysávač Boost CX1 poskytne najlepší výkon na každom povrchu. Silný čistiaci výkon: prúd vzduchu s rýchlosťou viac ako 100 km/h sa stará o perfektné zachytenie hrubého a jemného prachu. Spolu s účinnou podlahovou hubicou, optimálnym vedením vzduchu a inovatívnym motorom dosahuje Boost CX1 extrémne vysoký výkon prúdenia vzduchu, proti ktorému nemá prach žiadnu šancu.

Kompaktný

Kompaktný dizajn

S najmenším bezvreckovým vysávačom Boost CX1 značky Miele budete profitovať nielen z najvyššieho čistiaceho výkonu, ale aj z kompaktného dizajnu. Možno s ním ľahko manévrovať aj v stiesnených obytných priestoroch.

Bezpečný a smerovo stabilný

Trackdrive

Vďaka kolieskam na bokoch drží stopu a je mimoriadne obratný. Tento vysávač je mimoriadne šikovný a možno s ním veľmi pohodlne manévrovať. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa postará o dokonalú hygienu a čistotu aj v stiesnených obytných priestoroch.

Najvyššie hygienické nároky

Viacstupňový filtračný systém

Vynikajúci filtračný účinok vysávača Boost CX1 spočíva vo viacstupňovom filtračnom systéme. Na filtráciu jemných častíc je vysávač Boost CX1 vybavený rôznymi filtrami podľa nárokov na hygienu – filter Hygiene AirClean pre bežné nároky a filter HEPA AirClean pre tie najvyššie. Filter HEPA AirClean má celkovú schopnosť zadržiavania prachu > 99,999 %*, mimoriadne vhodný do domácností alergikov na prach.

*podľa IEC 62885-4

Jednoduché vyprázdnenie

Bez vrecka

Zásobník na prach možno z prístroja vytiahnuť smerom nahor jednoducho za rukoväť. Jediným kliknutím na vyprázdňovacie tlačidlo sa otvorí zásobník a prach vypadne dole do odpadkového koša.

Ďalšie prednosti výrobku

Parkovací systém na prestávky pri vysávaní

Praktické: podlahovú hubicu a saciu trubicu možno odložiť na bočnú stranu prístroja.

Viacstupňový otočný volič

Elektronická regulácia sacej sily prebieha prostredníctvom viacstupňového otočného voliča. Grafické symboly pre rôzne oblasti použitia vám uľahčujú voľbu optimálneho stupňa výkonu.

Plnohodnotné príslušenstvo

Vysávač Boosť CX1 je štandardne vybavený trojdielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom. Umiestnené na držiaku VarioClip sú vždy poruke.

Najvyšia kvalita značky Miele

Žiadny všedný deň nemôže byť taký náročný ako test výrobkov Miele: skôr ako sa vysávače Miele dostanú do sériovej výroby, musia sa v našom skúšobnom laboratóriu podrobiť testu trvalého zaťaženia.
Silný. Kompaktný. Obratný.

Nový bezvreckový vysávač Boost CX1

Dostupný v rôznych farbách. Od 299€.