Oslavujeme 25 rokov nášho pôsobenia vo svete kávy.

Kávovary Miele
Perfektná príprava kávy podľa vašich predstáv

Oslavujeme 25 rokov vo svete kávy

Dokonalá aróma je kompozícia s majstrovskou precíznosťou: Čerstvo pomleté zrná a vyvážene krémová mliečna pena pripravená zakaždým s rovnakou starostlivosťou. Objavte plnoautomatický kávovar, ktorý vyšperkuje vaše predstavy – Immer Besser.

Objavte celý sortiment plnoautomatických kávovarov Miele

CM5 Silence

Vychutnajte si nerušene svoju chvíľku s kávou – od výberu vašich obľúbených zŕn až po prvý dúšok. V prípade našich plnoautomatických kávovarov radu CM5 sme v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi zredukovali úroveň hluku pri mletí až o 50 %.

CM6 MilkPerfection

Dokonale krémová mliečna pena premení flat white či latte macchiato na zážitok pre všetky zmysly. Dvojitý Venturiho princíp našich plnoautomatických kávovarov radu CM6 sa postará o horúcu mliečnu penu so znamenitou mimoriadne jemnou a ľahkou konzistenciou.

CM7 CoffeePassion

Naše plnoautomatické kávovary radu CM7 sú navrhnuté pre pôžitkárov s vášňou pre dokonalosť. Vďaka trom zásobníkom na zrnkovú kávu* si môžete zvoliť presnú odrodu kávy na prípravu svojho obľúbeného nápoja.
*Patent: EP 2957199. Vybavenie v závislosti od modelu.

Sto ľudí, sto chutí – vyberte si zo širokej ponuky svoju farbu

Ružová zlatá

Ostružinová

Obsidián čierna

Easy to clean coffee machines

Nenáročná údržba

Jednoduché čistenie

Odkvapkávaciu misku, zásobník na vodu a odpadovú nádobu možno jednoducho vybrať a vďaka funkcii ComfortClean umyť v umývačke riadu. Vybrané modely radu CM7 sa o odvápnenie starajú plne automaticky vďaka funkcii AutoDescale.

V perfektnej harmónii pre dokonalý pôžitok z kávy

Režim Expert

Vďaka rôznym možnostiam nastavení profilu, kontrole nad množstvom namletej kávy a typom extrakcie sú naše plnoautomatické kávovary radu CM6 a CM7 prispôsobené tak, aby vám naservírovali šálku kávy presne podľa vašich predstáv.

MilkPerfection

Inovatívny dvojitý Venturiho princíp našich plnoautomatických kávovarov radu CM6 sa postará o horúcu mliečnu penu s mimoriadne jemnou a ľahkou konzistenciou. Výsledkom je šálka kávy, ktorá vyzerá tak dokonale, ako aj chutí.

Inteligentná domácnosť

S aplikáciou Miele ovládate váš plnoautomatický kávovar úplne jednoducho.

Wifi Conn@ct

Precíznosť bez námahy

Vďaka personalizovaným profilom dokážu naše plnoautomatické kávovary pripraviť kávovú špecialitu rýchlo a bez námahy presne podľa vašej chuti. A s našou funkciou OneTouch for Two si môžete pripraviť dva nápoje naraz – kávu, ktorá je príliš dobrá na to, aby ste si ju vychutnávali sami.

Mlecí mechanizmus s nízkou hlučnosťou

Naše plnoautomatické kávovary CM5 boli navrhnuté tak, aby vytvorili relaxačné prostredie, zatiaľ čo vy si vychutnávate špeciálne chvíle pri káve. Každý z týchto momentov by mal byť výnimočný – preto vám zrná zomelú veľmi potichu.

Horúca voda

Plnoautomatické kávovary radu CM6 a CM7 vám naservírujú horúcu vodu jedným stlačením tlačidla s tou správnou teplotou.

Vyhrievaný podstavec na šálky

Predhriate šálky zabezpečí, že káva zostane dlhšie teplá.

CupSensor

CupSensor nášho CM7 presne vie, akú veľkosť šálky ste umiestnili pod výpust vody, a podľa toho sa prispôsobí. Vďaka tomu sa zníži rozstrekovanie a dosiahne perfektná teplota kávy.

Ako nájsť správny kávovar

 

 

                  

 

Príslušenstvo pre váš kávovar

Praktické originálne príslušenstvo pre váš kávovar nájdete na našom e-shope. Budete si napríklad môcť pripraviť viac kávy do izolačnej kanvičky.

Čistiace prostriedky pre optimálnu starostlivosť

Na našom e-shope nájdete všetko potrebné na udržanie svojho kávovaru Miele v bezchybnom stave – aby vám dlhodobo prinášal radosť.

Na začiatok stránky