Osvedčený výkon, elegantný nový dizajn:
matné čierne vstavané kuchynské spotrebiče

Kuchynské vstavané spotrebiče značky Miele vždy znamenali dizajnérsku kompetenciu, minimalizmus a bezproblémovú integráciu do vášho domova. Pri príležitosti 125. výročia spoločnosti Miele sme pri vybraných modeloch zaviedli nový povrchový dizajn v matnej čiernej farbe. Tieto nové modely vychádzajú z obľúbeného radu ArtLine bez rukovätí, ktorý je už k dispozícii v rôznych farbách. Vďaka svojim charakteristickým vlastnostiam, ako sú dvierka bez rukoväti, intuitívny dotykový displej a úplne ploché čelo, zapadajú elegantné spotrebiče dokonale do rôznych štýlov bývania. Vďaka tomu sú ideálnou voľbou, ak chcete do kuchyne pridať čierny dizajnový prvok. Môžete sa tešiť na osvedčenú kvalitu Miele v elegantnom a kvalitnom novom dizajne. Miele, Immer besser od roku 1899.

Pre všetky prístroje, ktoré majú vo svojom názve označenie "Gala", platí predĺžená záruka o 125 týždňov!

Varenie

Rovnaký výkon, iný štýl

Rúry na pečenie v matnej čiernej farbe

Spotrebiče v matnej čiernej farbe sú rozšírením radu ArtLine bez rukovätí, ktorý je už k dispozícii v rôznych farbách. Hladko zapadnú do vašej kuchyne a prezentujú sa v elegantnom štýle, ktorý sa vyznačuje novým matným čiernym povrchovým dizajnom.

Či už hľadáte čiernu vstavanú rúru na pečenie s mikrovlnkou, alebo oceňujete komfort pri obsluhe, dizajnové prvky a široký výber programov – naše rúry na pečenie sú ideálne pre vaše kulinárske potreby a dizajn kuchyne.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • Dotykový displej M: Vďaka inovatívnemu plne dotykovému displeju môžete svoj spotrebič ovládať jednoducho a intuitívne. Texty a symboly sú vždy zobrazené optimálne.
   
 • ‣ Inteligentné prepojenie: Vďaka nášmu systému Miele@home* môžete naplno využiť potenciál svojho inteligentného spotrebiča a napríklad ho obsluhovať jednoducho, pohodlne a bezpečne.
   
 • ‣ Pyrolitické samočistenie: Pri tomto procese čistenia sa všetky zvyšky jedál premenia na popol, takže ohrevný priestor môžete ľahko a bez veľkého úsilia vyčistiť.

Elegancia s komfortom

Dotykový displej M

Inteligentné prepojenie

Miele@home*

Nenáročná starostlivosť

Pyrolitické samočistenie

Pre rýchle a zdravé varenie

Konvektomaty v matnej čiernej farbe

S konvektomatom v novej farbe zvládnete varenie na pare, pečenie a vyprážanie celkom hravo. Pripojenie vodovodného potrubia/pevné pripojenie na vodu je možné iba voliteľne, nie pri všetkých spotrebičoch.

Vďaka automatickým programom a kombinovanej príprave ponúka konvektomat maximálnu všestrannosť pri varení.

Najdôležitejšie vlastnosti:

 • DualSteam: Vďaka polohe dýz DualSteam a výkonnému výrobníku pary vstupuje para do ohrevného priestoru rovnomerne pri vysokom tlaku a rýchlosti. Výsledkom sú rýchle časy zahrievania a prípravy. Okrem toho si môžete vychutnať optimálne výsledky varenia a vysokú mieru zachovania vitamínov, aróm a farieb.
   
 • ‣ HydroClean: Konvektomaty Miele s ohrevným priestorom z ušľachtilej ocele sa dajú vďaka samočisteniu HydroClean čistiť úplne jednoducho a bez námahy. Inovatívny čistič HydroCleaner Miele zmäkčuje zvyšky jedál a odstraňuje ich z povrchov ohrevného priestoru. Na náročné čistenie preto môžete zabudnúť. Jedinečnosť: aj odolné a pripálené nečistoty sa odstránia automaticky a dôkladne. Tým si ušetríte cenný čas, ktorý môžete využiť na dôležitejšie veci.
   
 • ‣ Kombinovaná príprava: Kombinácia suchého a vlhkého tepla zaisťuje vynikajúce výsledky pri pečení koláčov či mäsa. Teplota (30 °C až 225 °C) a obsah vlhkosti (0 % až 100 %) sú individuálne nastaviteľné pre optimálne výsledky. Tieto nastavenia je možné meniť až 10-krát.

Rovnomerné rozloženie pary

DualSteam

Automatické čistenie

HydroClean

Vynikajúce výsledky pečenia a vyprážania

Kombinovaná príprava jedál

MattFinish: Nový povrch, elegantný dizajn

Varné dosky v matnej čiernej farbe

Nový povrchový dizajn MattFinish sa perfektne hodí do moderných kuchýň. Špeciálny povrch mnohonásobne redukuje škrabance, zatiaľ čo efekt proti odtlačkom prstov zaisťuje trvalo čistý vzhľad. Výnimočný dizajn matnej čiernej varnej dosky získal prestížne ocenenie iF Design Award 2024.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ PowerFlex XL: Vďaka všestranným varným zónam môžete ľahko umiestniť dva veľké hrnce jeden za druhým alebo jednoducho prepojiť varné zóny pomocou praktickej funkcie premostenia.
   
 • ‣ ComfortSelect White: Ovládajte varnú dosku Miele pohodlne a vychutnajte si vysokokvalitný a elegantný vzhľad súčasne.
   
 • ‣ Motor Silence: Motor vyvinutý značkou Miele je pri vyššom výkone prúdenia vzduchu o 25 % tichší ako jeho predchodca.

Ideálne pre veľké hrnce

PowerFlex XL

Jednoduchá obsluha

ComfortSelect White

Najtichší TwoInOne značky Miele

Motor Silence

Perfektná kombinácia

Elegantný odsávač pár

Odsávač pár s matným čiernym skleneným panelom sa perfektne hodí do Vašej čiernej vstavanej kuchyne.

Náš odsávač pár je vybavený motorom ECO, ktorý umožňuje úsporu energie až 50 % v porovnaní s konvenčnými motormi. Vďaka inteligentnej technológii beží motor veľmi ticho a zaručuje vysoký výkon prúdenia vzduchu.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ Con@ctivity: Hodnoty nastavené na varnej doske sa zaznamenávajú a prenášajú do ovládania odsávača pár. Odsávač Miele potom automaticky zvolí správny výkon ventilátora.
   
 • ‣ SmartControl White: Zažite vysokú funkčnosť vďaka pohodlnému dotykovému ovládaniu s bielym displejom. To umožňuje jednoduchú obsluhu a prináša nadčasovú eleganciu do Vašej kuchyne.
   
 • ‣ Tukový filter z ušľachtilej ocele: Odsávače pár Miele majú 10-vrstvový tukový filter z ušľachtilej ocele, ktorý zaisťuje vynikajúce odlučovanie tukov a ľahko sa čistí v umývačke riadu.

Automatika pre inteligentné ovládanie ventilátora

Con@ctivity

Pre jednoduché ovládanie

SmartControl White

Efektívne a jednoduché čistenie

10-vrstvový tukový filter z ušľachtilej ocele

 

 

Káva

Integrovaný plnoautomatický kávovar vo vašej kuchyni

Zabudovateľné kávovary

Optimálne integrované kávovary sú perfektným doplnkom vašej elegantnej matnej čiernej kuchyne. Vstavané plnoautomatické kávovary Miele sú skutočne všestranné a harmonicky zapadnú do vašej kuchyne.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ CupSensor**: Vďaka patentovanej funkcii CupSensors** sa automaticky rozpozná výška šálky. Centrálne trysky podľa toho prispôsobia svoju výšku a zabraňujú tak striekajúcej vode. Môžete teda použiť aj väčšie poháre na Latte Macchiato.
   
 • ‣ Mliečny systém EasyClick: Sklenená nádoba na mlieko sa dá ľahko zacvaknúť alebo vybrať, aby sa nádoba mohla po príprave vrátiť späť do chladničky.
   
 • ‣ AutoDescale a AutoClean: Automatické čistenie zaručuje jednoduchú údržbu vášho plnoautomatického kávovaru. Vďaka funkcii AutoClean sa hadičky na prívod mlieka úplne vyčistia a naparovacia jednotka sa odmastí. Okrem toho funkcia AutoDescale kompletne odvápni spotrebič.

Vždy na správnom mieste

CupSensor**

Jednoduché pripojenie mlieka

Systém EasyClick

Ľahké čistenie

AutoDescale & AutoClean

Bean-to-cup pripravený

Voľne stojace kávovary

Doplňte svoju kuchyňu vhodným plnoautomatickým voľne stojacim kávovarom. Okrem existujúcej ponuky sú naše kávovary k dispozícii v elegantnej matnej čiernej farbe – dokonalý pôžitok z kávy v elegantnom dizajne a pre každý vkus.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ OneTouch for Two: S touto funkciou môžete pripraviť dve kávové špeciality súčasne stlačením tlačidla. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.
   
 • ‣ AromaticSystem: Náš inovatívny systém mletia a sparenia je dokonale zladený tak, aby bolo možné čerstvo namlieť a okamžite použiť iba potrebné množstvo kávových zŕn. Tým sa zachová maximum arómy – pre zvlášť intenzívnu a plnú šálku kávy.
   
 • ‣ Jednoduchá obsluha a čistenie: Vďaka inteligentným funkciám a intuitívnemu používateľskému rozhraniu je príprava kávy jednoduchá a rýchla. Praktické čistiace programy a automatická funkcia preplachovania zaručujú jednoduchú obsluhu a optimálnu hygienu.

Pre väčší pôžitok vo dvojici

OneTouch for Two

Inovatívny systém mletia a sparenia

AromaticSystem

Pre viac komfortu pri čistení

Jednoduché čistenie

 

 

Chladenie a mrazenie

Vynikajúce podmienky skladovania pre vaše vína

Vinotéka v matnej čiernej farbe

Sortiment vstavaných vinoték rozširuje nová matná čierna farba. Tieto vinotéky sa štýlovo hodia do kuchyne bez rukovätí. S mechanizmom Push2Open otvoríte dvierka pohodlne ľahkým stlačením. Vďaka flexibilnému úložnému priestoru môžete svoje fľaše vína bezpečne uskladniť.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ Push2Open: Jemným zatlačením sklenených dvierok sa aktivuje mechanizmus dvierok a dvierka sa jemne otvoria.
 • ‣ FlexiFrame Plus: Drevené rošty je možné prispôsobiť rôznym veľkostiam fliaš, takže je možné bezpečne skladovať aj väčšie fľaše.
 • ‣ UV ochrana: Vďaka skleneným dvierkam s integrovaným UV filtrom je vaše víno chránené pred UV žiarením.

Otváranie bez rukoväti

Push2open

Prispôsobenie rôznym veľkostiam fliaš

FlexiFrame Plus

Vynikajúca ochrana

Sklenené dvierka s UV filtrom

Dlhšia čerstvosť, flexibilné skladovanie

Kombinácia chladničky s mrazničkou v matnej čiernej farbe

Voľne stojaca kombinácia chladničky s mrazničkou v matnej čiernej farbe má dvierka Click2Open, s ktorými sa spotrebič dokonale hodí do dizajnu kuchyne bez rukovätí.

Spája dlhotrvajúcu sviežosť s dodatočným komfortom. Spotrebič je vybavený praktickými funkciami, ako je funkcia NoFrost, ktorá zabraňuje tvorbe ľadu v mraziacom priestore. Vďaka funkcii ComfortClean môžete bezpečne čistiť vysokokvalitné priehradky na dvere v umývačke riadu.

Prehľad najdôležitejších vlastností:

 • ‣ PerfectFresh Pro: Vďaka zásuvke PerfectFresh Pro je možné potraviny skladovať pri optimálnej teplote dlhšie. Optimalizované nastavenie vlhkosti v priehradke udržuje mäso, ryby a mliečne výrobky čerstvé až 5x dlhšie.
   
 • ‣ Click2Open: S Click2Open sa dvierka chladničky dajú ľahko a pohodlne otvoriť.
   
 • ‣ Zadná stena CleanSteel: Vďaka vysokokvalitným materiálom zažijete lepšie rozloženie teploty vnútri spotrebiča – bez viditeľných stôp kondenzácie alebo ľadu.

Udržiava Vaše potraviny čerstvé 5x dlhšie

PerfectFresh Pro

Pohodlné otvorenie

Click2Open

Ideálne rozloženie chladu

Zadná stena CleanSteel

 

 

Ďalšie výrobky dostupné v matnej čiernej farbe

 

 

Ďalšie dôvody pre Miele

 

 

Footnotes

Vybrané matné čierne vstavané kuchynské spotrebiče budú k dispozícii od apríla 2024. Uvedené funkcie sa môžu líšiť a závisia od modelu (modelov). Obrázky slúžia na ilustráciu a vysvetlenie.
*Dodatočná digitálna ponuka spoločnosti Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland KG. Systém Miele@home umožňuje všetky inteligentné aplikácie. Rozsah funkcií sa môže líšiť v závislosti od modelu a krajiny.
**Patent: EP 2454977 B1