Dokonale jednoduché 

Intuitívne ovládanie dotykom prsta si teraz môžete užiť už v štyroch z našich piatich rôznych variantov: M Touch a M Touch S ponúkajú plnodotykový displej. DirectSensor a DirectSensor S ovládanie pomocou senzorových tlačidiel a s textovým displejom. V závislosti od toho, kto varí, sa pritom dá ľubovoľne zvoliť príslušný jazyk. Náš variant EasyControl je ovládaný klasickými ovládačmi. Dizajn týchto variant ovládania sleduje vždy rovnaký koncept – a okúzli premyslenosťou, dlhou životnosťou a vysokou kvalitou detailov. A TOUCH OF GENIUS.
M Touch
Maximálna elegancia a maximálny komfort. Inovatívny plnodotykový displej splní všetky želania z hľadiska estetiky a komfortu: Spotrebič ovládate rýchlo a intuitívne tým, že priamo klikáte alebo jednoducho posúvate prst na dotykovom displeji. Mnohé funkcie sa dajú navoliť jediným klepnutím. Text a symboly sa zobrazujú optimálne. Novinka: Farbu si môžete prepnúť na svetlú verziu – skvelá voľba, ak používate biele spotrebiče.
M Touch S
 Premyslený vzhľad a funkcie. Naša osvedčená technológia M Touch je k dispozícii s rovnakou funkčnosťou aj v dizajne s užším displejom.
DirectSensor
Priama voľba a štvorriadkový textový displej. Pomocou senzorových tlačidiel si okrem iného priamo zvolíte požadovaný prevádzkový režim. Ďalšie funkcie a nastavenia sa zobrazujú na štvorriadkovom textovom displeji
DirectSensor S
Priama voľba a jednoriadkový textový displej. Pomocou senzorových tlačidiel si okrem iného priamo zvolíte požadovaný prevádzkový režim. Ďalšie funkcie a nastavenia sa zobrazujú na jednoriadkovom textovom displeji
EasyControl
Komfortne a rýchlo. Tu na ovládanie slúžia dva zatláčacie otočné voliče a zobrazenie informácií o stave, ako je teplota a nastavenia času, na veľkoryso dimenzovanom 7-segmentovom LC displeji.
Vybavenie je závislé od modelu