Maximálna flexibilita

Celá plocha
Využite maximálnu slobodu: Na varenie môžete využiť celú plochu varnej dosky – bez preddefinovaných varných zón, a teda dokonale flexibilne. Takto môžete v každej situácii umiestniť kuchynský riad optimálne a presne tak, ako to chcete. Individuálne môžete umiestniť až šesť hrncov, panvíc a pekáčov vhodných na indukčnú varnú dosku. Naše varné dosky s celoplošnou indukciou sú dostupné v rôznych veľkostiach.
Inteligentné rozpoznávanie hrncov 
Flexibilná varná doska, flexibilná obsluha: Ovládacie prvky sa zobrazia s inteligentným rozpoznávaním hrncov vždy na správnej pozícii – nezáleží na tom, kde kuchynský riad umiestnite. A to veľmi elegantne, pretože obsluha je viditeľná len pri umiestňovaní hrnca alebo panvice. Priradenie ovládania je vždy jednoznačné – a sleduje riad, aj keď dôjde k jeho posunutiu. Všetky naše celoplošné varné dosky majú inteligentné rozpoznávanie hrncov. 
Pomoc pri polohovaní 
Najlepšia štartová pozícia pre vaše hrnce: S touto podporou umiestnite kuchynský riad na ideálne miesto. A optimalizujete tým varný proces, pretože sa vylúči neželané nastavenie výkonu v dôsledku nevhodného polohovania. Optimálna poloha vám bude zreteľne indikovaná akusticky aj opticky – posunutím kuchynského riadu ju môžete sledovať. 
SilentMove 
Vďaka funkcii SilentMove môžete hrnce a panvice na varnej doske presúvať takmer nehlučne. Umožňuje to špeciálna potlač na sklokeramike. Kuchynský riad tak môžete presúvať oveľa pohodlnejšie a tichšie – pre príjemnú atmosféru pri varení.
DiamondFinish 
Výnimočná povrchová úprava sklokeramiky je v porovnaní s bežnou sklokeramikou viac než dvakrát tvrdšia. Zabudnite na škrabance, ktoré vznikajú častým presúvaním kuchynského riadu. Vďaka úprave DiamondFinish vzniká o 95 % menej škrabancov od piesku a o 70 % menej škrabancov od drsných špongií. Výhoda: Vaša varná doska bez problémov vydrží dennú záťaž a zostane dlhšie ako nová. Pre dlhotrvajúcu radosť pri varení. Povrchová úprava DiamondFinish má navyše kvalitný stupeň lesku. Ten dodáva varnej doske elegantný vzhľad – pre estetické a kvalitné zariadenie kuchyne. 
Vybavenie je závislé od modelu