Maximálna flexibilita

Bez preddefinovaných varných zón 
Využite maximálnu slobodu: Na varenie môžete využiť celú plochu varnej dosky – bez preddefinovaných varných zón, a teda dokonale flexibilne. Takto môžete v každej situácii umiestniť kuchynský riad optimálne a presne tak, ako to chcete. Individuálne môžete umiestniť až šesť hrncov, panvíc a pekáčov vhodných na indukčnú varnú dosku. Naše varné dosky s celoplošnou indukciou sú dostupné v rôznych veľkostiach.
Inteligentné rozpoznávanie hrncov 
Flexibilná varná doska, flexibilná obsluha: Ovládacie prvky sa zobrazia s inteligentným rozpoznávaním hrncov vždy na správnej pozícii – nezáleží na tom, kde kuchynský riad umiestnite. A to veľmi elegantne, pretože obsluha je viditeľná len pri umiestňovaní hrnca alebo panvice. Priradenie ovládania je vždy jednoznačné – a sleduje riad, aj keď dôjde k jeho posunutiu. Všetky naše celoplošné varné dosky majú inteligentné rozpoznávanie hrncov. 
Pomoc pri polohovaní 
Najlepšia štartová pozícia pre vaše hrnce: S touto podporou umiestnite kuchynský riad na ideálne miesto. A optimalizujete tým varný proces, pretože sa vylúči neželané nastavenie výkonu v dôsledku nevhodného polohovania. Optimálna poloha vám bude zreteľne indikovaná akusticky aj opticky – posunutím kuchynského riadu ju môžete sledovať. 
SilentMove 
Vďaka špeciálnej potlači sklokeramickej dosky nevzniká pri posúvaní riadu nepríjemný zvuk. Dolná potlač vytvára nielen elegantný dizajn, ale aj extrémne hladký povrch, ktorý sa dá zároveň veľmi jednoducho čistiť. 
Vybavenie je závislé od modelu